UWAGA!

Hurtownia Jurex ma wszystko do walki z wirusem

 Hurtownia Jurex ma wszystko do walki z wirusem

Środki ochrony osobistej, takie jak rękawiczki jednorazowe, żele, mydła antybakteryjne i maseczki ochronne są akcesoriami niezbędnymi dla personelu szpitalnego, pracowników przychodni czy laboratoriów. W czasach panującej epidemii COVID-19 warto jednak zastosować takie środki również w wymiarze osobistym – w domu i w pracy. Wszystkie te środki ochrony znajdziesz w  Hurtowni Jurex. 

Środki ochrony osobistej pomogą uchronić się przed wirusami, grzybami, bakteriami i innymi drobnoustrojami oraz mikroorganizmami. Wszystkie wymienione wyżej elementy są szczególnie istotne w profilaktyce chorób u osób z obniżoną odpornością, czyli u dzieci, seniorów, kobiet w ciąży, a także u osób, u których występują choroby współistniejące. Rękawiczki jednorazowe, maseczki i żele antybakteryjne są łatwe w zastosowaniu, a jednocześnie mogą pomóc unikać kontaktu z wirusami i bakteriami.

 

 

Maseczki, rękawiczki i środki antybakteryjne

W naszym asortymencie dostępne są żele antybakteryjne w dużych 500 ml opakowaniach z wygodnym aplikatorem oraz płyny dezynfekujące do rąk w małych pojemnościach 100 ml, mieszczących się, na przykład w damskiej torebce czy w schowku samochodowym (dzięki czemu można mieć zawsze przy sobie taki środek antybakteryjny). Maseczki ochronne to doskonała „broń” w walce z rozprzestrzenianiem się wirusów i bakterii na odległość (skutecznie ograniczają bowiem aerozolowe wyziewy z jamy ustnej, a tym samym – ograniczają możliwość zakażenia drogą kropelkową). Koronawirus przenosi się także poprzez brudne dłonie, dlatego używanie rękawiczek jednorazowych może zmniejszyć ryzyko zakażenia.

Od 2 kwietnia klienci sklepów muszą robić zakupy w jednorazowych rękawiczkach. Zabezpieczenie to powinni zapewnić właściciele obiektów handlowych, ale dobrze, by klient na wszelki wypadek nosił ze sobą również własne rękawiczki. W sprzedaży również środki oraz płyny do dezynfekcji powierzchni, chusteczki i mydła antybakteryjne.

Zamów środki ochrony osobistej w Jurex hurtownia Art. Biuro-Szkolnych z wygodną dostawą do domu lub firmy, za darmo na terenie Elbląga.

 

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

e-mail: jurex.elblag@wp.pl

tel. 55 237 08 14

 

--- artykuł promocyjny ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie