UWAGA!

Jedyna taka impreza dla dzieci w Elblągu. Kolejny Nocny Biwak w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk już w ten piątek!

Pierwszy Nocny Biwak w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu okazał się „strzałem w dziesiątkę”. Dlatego już w ten piątek (21 sierpnia) – kolejna edycja najlepszej imprezy miejskiej dla dzieci!

Zapraszamy zarówno naszych przedszkolaków, absolwentów „Małego Europejczyka” jak również dzieci, które nie uczęszczają do naszego przedszkola w wieku od 3 roku do 11 roku na „Nocny Biwak” w Przedszkolu „Mały Europejczyk” w Elblągu.

Można bez przesady powiedzieć, że to jedyne takie niepubliczne przedszkole w Elblągu, gdzie cała kadra nauczycielska i dyrekcja „nie zwalniają obrotów” w czasie wakacji. Zabawa trwa nadal!

O pierwszej edycji Nocnego Biwaku w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu przeczytacie tu. Zobaczcie, co się działo!

Lepszego weekendu nie można sobie wymarzyć – dzieci mają zagwarantowaną świetną zabawę od piątku po południu do soboty do godz. 12.00. Rodzice w tym czasie mają dla siebie wolny czas w piątkowy wieczór i sobotni poranek!

Chcecie spędzić szalony, romantyczny wieczór sam na sam, bez dziecka? A może w końcu zaplanujecie długi, odkładany wypad do znajomych? Co zrobić z dzieckiem, kiedy Wy będziecie wspaniale bawili się do późnych, nocnych godzin? Wasze dziecko również może wspaniale wtedy spędzić czas – bawiąc się, korzystając z wielu atrakcji, a jednocześnie znajdując się cały czas pod doskonałą opieką nauczycieli ze Żłobka i Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu.

 

Gwarantujemy – będzie nie tylko szalało, bawiło się, poznawało nowych przyjaciół, ale również będzie bezpieczne i szczęśliwe.

Organizujemy już w ten piątek słynną „Noc w Przedszkolu” – najlepszą weekendową imprezę dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat. Tego nie można przegapić!

Jeśli tylko pogoda na to pozwoli, tym razem tradycyjna „nocka w przedszkolu” przeniesie się w plener, na nasz olbrzymi, wspaniale wyposażony plac zabaw i zamieni się w „biwak w przedszkolu”, czyli będziemy spali pod ciepłymi i bezpiecznymi namiotami.

Jeżeli jednak warunki atmosferyczne nie będą sprzyjały biwakowaniu, przeniesiemy się na noc do naszego pięknego i nowoczesnego budynku, gdzie również na dzieci czeka wiele wspaniałych atrakcji.

Nasza „Noc w Przedszkolu” rozpoczyna się w piątek (21.08.2020) o godz. 17.00 – do tej godziny należy dostarczyć do nas dzieci („Mały Europejczyk”, ul. Dąbrowskiego 33). Dzieci natomiast odbieramy w sobotę do godz. 12.00

 

Podczas Nocy w Przedszkolu „Mały Europejczyk” dzieci mają zapewnione:

- Wspaniałą zabawę i liczne atrakcje

- Doskonałą, fachową opiekę – każde dziecko, które u nas było na „nocce”, chce wrócić raz jeszcze

- Biwakową noc w namiotach – jeśli pogoda na to pozwoli

- Śpiewy przy prawdziwym ognisku

- Gry, konkursy i zabawy, aż nas noc zastanie

- „Kino pod chmurką” - seans bajkowy na naszym leśnym placu zabaw między drzewami

- Kąpiele i zabawy w olbrzymich basenach – jeśli oczywiście pogoda na to pozwoli

- Sobotnie, poranne szaleństwa w naszym przy przedszkolnym lesie, kąpiele w basenie (jak pogoda pozwoli).

- Pyszne jedzenie przygotowane przez nasze Panie Kucharki od godz. 17.00 w piątek do późnych godzin nocnych razem ze śniadaniem i drugim śniadaniem – u nas nikt nie jest głodny!

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 515406883 (ilość miejsc ograniczona). Gwarantujemy miejsce w namiocie dla każdego dziecka, prosimy tylko o ciepłe ubrania sportowe, materac i śpiwór.

Koszt biwaku to 200 zł.

 

Kontakt:

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

ul. Dąbrowskiego 33, Elbląg

Tel. 515 406 883

www.malyeuropejczyk.elblag.pl

 

-- artykuł promocyjny --

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie