UWAGA!

Klucz do samorealizacji

 Klucz do samorealizacji

Przyszłość zaczyna się właśnie teraz! Nie zwlekaj! Już dziś zacznij rozwijać swoje kompetencje i umiejętności, które pozwolą na wybór satysfakcjonującej ścieżki zawodowej oraz na funkcjonowanie w coraz trudniejszym i wymagającym rynku pracy.

W dzisiejszych czasach kluczem do zapewnienia sobie stabilnej przyszłości zawodowej jest zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności oraz poszerzanie kwalifikacji zawodowych. Studia te mogą być również atrakcyjną propozycją dla tych, którzy chcą się przekwalifikować i zmienić profil zawodowy.

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna promując ideę kształcenia przez całe życie, przygotowała szeroką OFERTĘ studiów podyplomowych, które prowadzone są ON-LINE.

W bogatej ofercie znajdziecie Państwo między innymi takie kierunki jak:

 

Cyberbezpieczeństwo 

Psychologia sportu 

Administracja publiczna

Doradztwo zawodowe z elementami coachingu 

Edukacja dla bezpieczeństwa 

 

Nasze studia podyplomowe dedykowane są dla tych osób, które aktywnie kształtują swoją ścieżkę kariery zawodowej w oparciu o wymogi współczesnego rynku pracy.

 

 

 Dla kandydatów pragnących rozpocząć studia już wiosną, Uczelnia przygotowała BONUS w postaci zniżki czesnego w semestrze pierwszym. Oferta promocyjna trwa do 6 marca. 

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ studiów podyplomowych i zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 512 542 907/ 55 239 39 56 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: studium@euh-e.edu.pl

 

NIE CZEKAJ DO PAŹDZIERNIKA! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!


        

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu

ul. Lotnicza 2, 82-300 Elbląg

www.euh-e.edu.pl

https://www.facebook.com/ElblaskaUHE/

 

---- artykuł promocyjny ----


Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie