UWAGA!

Kupiłeś dom lub mieszkanie? Urządź je, korzystając z rabatów i nie przepłacaj

 Kupiłeś dom lub mieszkanie? Urządź je, korzystając z rabatów i nie przepłacaj

Zakup nowego domu czy mieszkania oznacza duży wydatek finansowy. W wielu przypadkach są to oszczędności gromadzone przez wiele lat, dodatkowo wsparte pokaźnym kredytem. Kiedy klucze są już w Twojej dłoni, przychodzi czas na wyposażenie wnętrz. Inwestycja w niezbędne meble czy akcesoria odbywa się często kosztem wielu wyrzeczeń. Aby nieco ograniczyć to obciążenie, wykorzystaj obniżki cen, które oferuje wiele sklepów.

Promocja dźwignią handlu

Promocje są nieodłączną częścią sprzedaży. Chociaż towarzyszą nam już od wielu lat, ostatnio pojawia się ich więcej i przyjmują nowe formy. Jest to skutkiem otwarcia się polskiego rynku na te zagraniczne oraz stopniowego przejmowania tamtejszych zwyczajów. Obok form takich jak kody rabatowe czy kupony promocyjne, pojawiły się też nowe akcje i okazje, które skłaniają do odwiedzenia sklepów stacjonarnych czy internetowych. Do tych nowości zaliczają się chociażby „wietrzenie magazynów” czy coraz popularniejszy „Black Friday”.

 

Dla właścicieli sklepów jest to okazja do wyprzedania asortymentu, który powoli traci na wartości i wychodzi z mody. Tym samym przygotowują miejsce na nowe kolekcje, inspirowane aktualnym trendem czy związane z sezonem. Chociaż zgodnie z zasadami marketingu telewizor sprzed kilkunastu miesięcy jest już produktem nieco przestarzałym, dla większości nabywców to wciąż nowoczesny, drogi i wysokiej jakości sprzęt z górnej półki. Dlatego też wietrzenie magazynów czy Czarny Piątek są okazją, aby nabyć takie produkty po znacznie atrakcyjniejszej cenie.

 

Co możesz kupić taniej?

Dla przeciętnego konsumenta, który poszukuje okazji do zaoszczędzenia na zakupach, takie akcje promocyjne to wyjątkowa okazja do uzupełnienia wyposażenia domu czy zrealizowania własnych, odkładanych na bok marzeń. Jest to również niepowtarzalna szansa dla osób, które właśnie się urządzają, przez co zakupy stają się koniecznością. Wybór możliwości jest w tym wypadku bardzo duży. Możesz się o tym przekonać, odwiedzając portal https://buykers.com/au/, na którym znajdziesz setki różnych promocji, a także kody rabatowe czy oferty darmowej dostawy.

 

Kompletując wyposażenie do nowego mieszkania, możesz zaoszczędzić niemal na wszystkim. Oczywiście nie oznacza to, że dla obniżenia kosztów zdecydujesz się np. na najtańszy, a jednocześnie najmniej atrakcyjny dywan. Jednak wykorzystując kody rabatowe, kupony promocyjne, obniżki cen czy oferty darmowej dostawy, masz możliwość obniżenia mniejszego lub większego obniżenia ceny każdego produktu. Kierując się zasadą, że „grosz do grosza…”, uzbierasz pokaźną sumę na firanki czy nową pościel do sypialni.

 

Na jakie oszczędności możesz liczyć?

Promocje czy kody rabatowe, które sklepy przygotowują dla swoich klientów są bardzo zróżnicowane. W jednym wypadku jest to bon na zakupy, w innym konkretna kwota odliczana od sumy zakupów. Do najczęstszych są zaliczane obniżki procentowe, których wiele znajdziesz na https://buykers.com. Przykładowe obniżki, jakie proponują sklepy z artykułami do domu, to między innymi:

- stoły i komody – obniżka ceny o 20%,

- dywany – obniżki cen do 60%,

- artykuły dekoracyjne – 10% zniżki na zakupy lub bon o wartości 100 zł za każde wydane 100 zł,

- zastawa stołowa i akcesoria – 10% zniżki na zakupy,

- oświetlenie – obniżki do 89% na produkty z końcówek kolekcji,

- rabat 50 zł na pierwszy zakup mebli z cenie do 1000 zł lub 10% zniżki na wybrane meble.

 

Pieniądze zaoszczędzisz, decydując się na zakupy materiałów wykończeniowych, instalacyjnych, akcesoriów czy wyposażenia m.in. w sklepach sieci takich jak Jysk, OBI, Castorama czy Ikea. Odwiedzając odpowiednie serwisy, znajdziesz nie tylko kody rabatowe, ale oferty darmowej dostawy czy bezpłatnego montażu.


      
       --- artykuł promocyjny ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie