UWAGA!

Magiczne wydarzenia świąteczne tylko w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dyrektor Wioleta Stępczyńska oraz cała kadra Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu składa wszystkim dzieciom z Elbląga, ich rodzicom oraz całym rodzinom najlepsze życzenia zdrowia i szczęścia! Przy okazji zobaczcie również jak w naszym żłobku, przedszkolu i zerówce w Elblągu świętujemy Boże Narodzenie, czyli organizujemy jedyne w swoim rodzaju Jasełka! Zobacz więcej zdjęć.

W Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu jak w Akademii Pana Kleksa

 

Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu można z powodzeniem porównać do baśniowej Akademii Pana Kleksa. Tu dzieci są najważniejsze. Codziennie dyrektor Wioleta Stępczyńska oraz niezwykle zaangażowana kadra pedagogiczna niemal „stają na głowie”, aby zawsze czymś dzieci zaskoczyć, rozbawić, zaangażować, nauczyć – tu żłobkowicze, przedszkolaczki i zerówkowicze uczą się głównie przez wspaniałą zabawę, doświadczenia, eksperymenty, występy publiczne, spotkania, wyjazdy na łono przyrody.

 

To powoduje, że dzieci z Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu są doskonale przygotowane do edukacji szkolnej, nie boją się publicznych występów, są śmiałe, chętne do nauki i zabawy, gotowe zmierzyć się z najtrudniejszymi zadaniami i poznawania nowych rzeczy!

 

Jasełka w iście bajkowym stylu w żłobku i w przedszkolu w Elblągu

 

Udowadniają to również duże, rodzinne imprezy świąteczne, jak jasełka dla rodziców w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu. Dzieci z naszego żłobka i przedszkola w Elblągu bez żadnej tremy czy obaw biorą udział we wspaniałych występach na „dużej scenie”.

 

- Trzeba powiedzieć, że w naszym jasełkowym przedstawieniu brały udział wszystkie dzieci z naszego żłobka i przedszkola - mówi Wioleta Stępczyńska, dyrektor Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk. – Muszę bardzo podziękować naszej kadrze pedagogicznej, za wspaniałe przygotowanie dzieci do występu, a przede wszystkim rodzicom za ich wielkie zaangażowanie i przygotowanie wspaniałych strojów.

 

Zobaczcie sami na zdjęciach i filmie, jak wspaniale dzieci i ich Nauczycielki przygotowały jasełkowy występ świąteczny.

 

Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu – dla dzieci i dla dobra dzieci

 

Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu razem z klasami zerowymi to najlepsza tego typu placówka edukacyjna nie tylko w naszym mieście, ale również w całej Polsce.

 

Obiekt żłobka, przedszkola i zerówki w Elblągu to nowoczesny, trzykondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1500 m2. Posiada 12 sal dydaktycznych (cztery sale na każdej kondygnacji, każda o powierzchni prawie 100 m2 – edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, rehabilitacyjne, językowe), nowocześnie wyposażone w najnowsze, również w multimedialne pomoce naukowe. Każda z sal ma również własny taras oraz łazienki.

 

Do budynku przylega także olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw przy prywatnym żłobku w Elblągu zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

 

Dzieci do swojej dyspozycji mają tu zjeżdżalnie, trampoliny, drewniane wigwamy, domek na drzewie, piaskownice, liczne zabawki oraz stoły, przy których mogą w pogodne dni zjeść posiłki na świeżym powietrzu. Latem na placu zabaw przy Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pojawiają się baseny oraz kurtyny wodne. Zimą to świetne miejsce do walki na śnieżki czy do zjeżdżania na sankach.

 

W Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu dzieci po prostu nie mogą się nudzić. Każdy tydzień w tym elbląskim przedszkolu to ciekawe zajęcia edukacyjne, wycieczki całodniowe, ciekawi goście, wizyty w instytucjach kultury, spotkania ze zwierzątkami – żywe lekcje, imprezowe nocki w placówce, wizyty teatrzyków, występy na scenie, fantastyczne jasełka świąteczne.

 

Dodatkowo dzieci uczestniczą w codziennych lekcjach j. angielskiego, zajęciach tańca, judo i jogi z profesjonalnymi trenerami, zajęciach artystycznych z dyplomowanym artystą-plastykiem – w specjalnie przystosowanych do tego salach tematycznych. Mamy w naszym żłobku i przedszkolu w Elblągu nawet salę kinową!

 

To wszystko pozwala nie tylko na prowadzenie edukacji w sposób najbardziej przyjemny dla dzieci, ale również rozwija ich zainteresowania i pasje, które zaprocentują w przyszłości.

 

Najlepszym przedszkolem i „starterem” dla Państwa pociech będzie Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu!

 

- W Małym Europejczyku, po prostu każdemu z nauczycieli się chce pracować z dziećmi i dla dzieci. Jesteśmy chyba jedynym przedszkolem i żłobkiem w Elblągu, gdzie nawet zimą organizowane są zajęcia na świeżym powietrzu, wycieczki, teatrzyki, wizyty ciekawych gości, zwierzątek. Bez zmian odbywają się wszystkie zajęcia artystyczne i ruchowe. U nas życie wprost tętni, a Mały Europejczyk otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 19.00 – dodaje dyrektor Wioleta Stępczyńska.

 

Dlatego to, co nie udaje się zorganizować w innym przedszkolu w Elblągu, zawsze świetnie udaje się właśnie w Małym Europejczyku.

 

Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1, 2, 3 szkół podstawowych.

 

Jeszcze raz życzymy wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, jeśli natomiast ktoś chciałby już teraz dołączyć do Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu, zapraszamy do kontaktu.

 

 

Zadzwoń do nas już teraz!

Tel. 515 406 883

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

ul. Dąbrowskiego 33/1, 82-300 Elbląg

e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

www.malyeuropejczyk.elblag.pl

Instagram

Facebook

 

 

---materiał partnera---


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie