UWAGA!

Nasze pieniądze zawsze w kieszeni

 Nasze pieniądze zawsze w kieszeni

Płynność finansowa, nawet w przypadku niewielkich biznesów, ma kolosalne znaczenie. Pozwala ona na spokojne planowanie, zakupy, inwestycje, itp. W przypadku dużych graczy jest to jeszcze poważniejsza sprawa. Warto więc działać tak, aby mieć w zapasie gotówkę, otwartą linię kredytową, czy inne zabezpieczenie, które pozwoli nam przetrwać trudniejsze czasy. Nie zawsze wszelkie wystawione przez nas faktury są opłacane terminowo. Dobrze by było mieć możliwość wykaraskania się z takiej sytuacji - w każdej chwili.

  1. Solidny faktoring ze sprawdzonym partnerem
  2. Opłacone faktury - spokojny sen

Solidny faktoring ze sprawdzonym partnerem

Co robić, gdy nasza płynność finansowa jest zagrożona, z powodu opóźnień wynikających ze strony naszych kontrahentów? Odpowiedzi na to warto poszukać w Internecie. Jedną z opcji jest finansowanie przedsiębiorstw, jakie ma nam do zaoferowania firma finansowa Faktoria. Adres tej instytucji bez trudu znajdziemy w sieci. Zajmuje się ona faktoringiem. Czym jest faktoring? Otóż jest to opłacanie faktur wystawionych przez daną firmę i przejęcie części ryzyka. Firma będąca wystawcą faktury zyskuje w ten sposób gotówkę, co umożliwia jej utrzymanie płynności finansowej. Często jest to kwestia być albo nie być na danym rynku. Poza tym wszelkie stałe opłaty z tytułu dzierżawy, czy też zobowiązań wobec fiskusa nie poczekają. W takich przypadkach solidny faktoring może być pomocną dłonią, która ułatwi nam przetrwanie w ciężkich czasach.

 

Opłacone faktury - spokojny sen

Dotychczas, dzięki pomocy wyżej wymienionej firmy, opłaconych zostało prawie dziewięćdziesiąt tysięcy faktur. Istotną sprawą jest także fakt, że jeśli zdecydujemy się na podpisanie z nimi umowy, będziemy mogli to uczynić w 100% online. Zyskamy w ten sposób płynność finansową oraz spokojny sen. Możemy w ten sposób finansować sprzedaż, także z przejęciem ryzyka oraz finansować bieżące zakupy, które są niezbędne w naszym przedsiębiorstwie. Faktoria jest częścią Nest Banku, co daje nam gwarancję bezpiecznego oraz uczciwego podejścia do tego biznesu. Zaufanie jest tutaj kluczową wartością, pozwala ono spokojnie spoglądać w przyszłość. Stabilizacja finansów z odpowiedzialnym partnerem będzie strzałem w dziesiątkę. Szczegóły całego postępowania znajdziemy bez kłopotu na ich stronie internetowej. Jeśli więc zdarzają nam się problemy, które zagrażają bytowi naszej firmy, np. z powodu nierzetelności nabywców naszych towarów czy też usług, usługa faktoringu we współpracy z Faktorią jest właśnie dla nas.

---artykuł promocyjny---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie