UWAGA!

Piknik dla darczyńców

 Piknik dla darczyńców

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przekazały swój 1% podatku na Fundusz Grantowy Stowarzyszenia ESWIP oraz naszym darczyńcom rzeczowym i finansowym za całoroczne wspieranie elbląskiej skarbonki! To już kolejny rok, w którym zbieramy pieniądze na działania społeczne i charytatywne w Elblągu.

Z tej okazji, zapraszamy wszystkie osoby, które wsparły stowarzyszenie na piknik oraz drugie urodziny Sklepu Społecznego ze Strefą Charytatywną! Już 14 maja (sobota) w Domu pod Cisem między 11:00 a 15:00 będą czekały na Was wyprzedaże, koncert, animacje dla dzieci i grill.

 

GRANTY NA WSPARCIE INICJATYW ELBLĄŻAN

W ubiegłym roku z Funduszu Grantowego Stowarzyszenia ESWIP przekazaliśmy 25 tysięcy złotych na dwa programy grantowe - Pomoc Sąsiedzka i IMPULS, w tym na wsparcie elblążan mamy 40 000 zł! W ramach tych programów można otrzymać granty na wsparcie rodzin, znajomych, sąsiadów w potrzebie, osób z niepełnosprawnością lub na organizacje akcji społecznej czy warsztatów. Więcej o programach można przeczytać klikając w link.

 

POMAGAJ CAŁY ROK

Pomóż nam pomagać! Przekaż darowiznę na Fundusz Grantowy, nr konta: 20 1600 1462 1025 2272 1000 0006. Zrób zakupy w Sklepie Społecznym ze Strefą Charytatywną w Domu pod Cisem przy ul. Stawidłowej 3 w Elblągu (dochód ze sprzedaży przekazujemy na Fundusz). Przekaż nieużywane lub niepotrzebne przedmioty (meble, sprzęt sportowy, muzyczny, książki, artykuły dekoracyjne) do Sklepu Społecznego ze Strefą Charytatywną. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy!

---materiał partnera---


Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie