UWAGA!

Powstaje nowe i jedyne przedszkole dwujęzyczne w Elblągu!

 Powstaje nowe i jedyne przedszkole dwujęzyczne w Elblągu!

Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole „Mieszko I” będzie się znajdowało przy ul. Wyżynnej 9 w Elblągu. Pomysł otworzenia nowej placówki przedszkolnej w Elblągu zrodził się w umysłach rodziców dwójki dzieci, którzy szukali idealnej placówki dla swoich pociech. Zastanawiali się, jaka placówka spełniłaby ich wszystkie oczekiwania i pomogłaby dzieciom w uzyskaniu jak najlepszej przyszłości. Oczywiście byłoby to przedszkole z naciskiem na język angielski.

Co to znaczy, że przedszkole jest językowe albo że uczy języka angielskiego? Ile czasu dziennie dzieci będą się w niej uczyły języka? Czy dana ilość czasu dziennie jest wystarczająca? Jaką metodą jest prowadzona nauka? Zadając sobie powyższe pytania postanowili otworzyć prywatną placówkę, która będzie realizowała naukę metodą immersji językowej. Immersja z jęz. angielskiego oznacza dosłownie „zanurzenie”, czyli możliwość obcowania przedszkolaków z językiem w sytuacjach codziennych, między innymi takich jak: jedzenie, zabawy oraz inne czynności wykonywane w trakcie pobytu w przedszkolu. Dzieci na etapie wychowania przedszkolnego doskonale chłoną język z otoczenia co powoduje, że podświadomie przyswajają słówka i zasady języka angielskiego.

Przedszkole jest usytuowane w oddali od miejskiego zgiełku, w otoczeni zieleni, a zarazem blisko centrum miasta. Do dyspozycji przedszkolaków przygotujemy nowocześnie wyposażone sale, każda z bezpośrednim dostępem do łazienki. Zajęcia będą realizowane w grupach maksymalnie 18-20 dzieci nad którymi opiekę będzie sprawowało 2 nauczycieli: jeden zwracający się do dzieci w języku polskim, a drugi w języku angielskim. Mniejsze grupy sprzyjają lepszej adaptacji dziecka w przedszkolu i pozwalają płynniej przejść z domu rodzinnego do grupy przedszkolnej. Oprócz komfortowego i nowoczesnego wnętrza, na zewnątrz przy budynku do dyspozycji przedszkolaków będzie przystosowany teren o powierzchni prawie 1500 m kw. wyposażony w nowy i bezpieczny plac zabaw.

Drodzy Państwo! Wiemy, jak ważne są dla was Wasze dzieci, ponieważ sami jesteśmy rodzicami i myślimy, że wspólnie możemy się zgodzić ze stwierdzeniem – dzieci to nasz skarb. Naszym celem jest stworzenie przyjaznej, kameralnej placówki, w której przedszkolaki w trakcie nauki i zabawy będą przy okazji chłoną język angielski, który jest wręcz niezbędny w dzisiejszym świecie. Dzieci są dla nas najważniejsze, dlatego wierzymy, że nasz pomysł na przedszkole da im najlepszy możliwy edukacyjny start, z którego będą czerpały całe życie.

Więcej informacji na temat naszego przedszkola znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.mieszkopierwszy.pl , pod e-mailem: przedszkole@mieszkopierwszy.pl lub pod nr tel. 791-692-222

Planowanie otwarcie placówki: wrzesień/październik 2020 r. Ilość miejsc ze względu na placówkę kameralną jest ograniczona, dlatego już teraz zapraszamy do zapisów.

Serdecznie zapraszamy!

---- artykuł promocyjny ----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie