UWAGA!

Profesjonalna dezynfekcja na poziomie medycznym

 Profesjonalna dezynfekcja na poziomie medycznym

W czasie epidemii bardziej boimy się o zdrowie nasze i naszych rodzin. Częściej przejmujemy się czystością w miejscu pracy, sklepie czy miejskiej komunikacji, lepiej dbamy o higienę w naszym otoczeniu, obawiając się bakterii czy wirusów. Z pomocą specjalisty możemy to zrobić bezpiecznie i profesjonalnie. I co najważniejsze – skutecznie. Zarówno w domu, jak i w biurze czy zakładzie pracy. Zobacz zdjęcia.

W odpowiedzi na sytuację epidemiczną i wyraźne braki na rynku takich usług w dobie koronawirusa powstała firma dezynfekcja24elblag. Od kwietnia 2020 roku wykorzystujemy nowoczesne certyfikowane urządzenia oraz skuteczne i bezpieczne metody dezynfekcji pomieszczeń takie jak zamgławianie HPV, ULV, oprysk elektrostatyczny czy ozonowanie. W ciągu kilku miesięcy ciężkiej pracy i szkoleń opracowaliśmy własne procedury wykonywanych zabiegów.

Główną substancją używaną do dezynfekcji jest nadtlenek wodoru H2O2: dwunasto- lub sześcioprocentowo stabilizowany, z dodatkiem srebra lub czysty. To zwykła woda utleniona w większym stężeniu niż ta używana w domu, zwana perhydrolem. Jedna z nielicznych bezpiecznych substancji, spełniająca wymagania Ministerstwa Zdrowia dotyczące specjalnych warunków i zaleceń w zakresie profilaktyki przez zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.

100-procentową skuteczność dezynfekcji zapewnia wieloetapowa procedura. Każda usługa polega na punktowym oprysku oprysku elektrostatycznym wybranych elementów takich jak: klamki, framugi, uchwyty, sanitariaty, krzesła, inne elementy powierzchni najczęściej dotykane dłońmi. Następnie pomieszczenie są odświeżane ozonem, co sprawdza się wyjątkowo dobrze we wnętrzach z wykładzinami, dywanami, tapicerką oraz w miejscach, gdzie czuć dym papierosowy czy inny przykry zapach.

Kolejną procedurą jest dekontaminacja HPV. Wysokiej klasy urządzenie miesza powietrze z płynnych nadtlenkiem wodoru H2O2, sześcio- lub 12-procentowym, wytwarzając tzw. suchą mgłę wnikającą i dezynfekującą nawet najmniejsze zakamarki pomieszczenia. Ta procedura dedykowana jest w szczególności do pomieszczeń z elektroniką, biur, placówek medycznych czy gabinetów kosmetycznych. Metoda jest w pełni bezpieczna zarówno dla ludzi jaki sprzętu elektronicznego .

 

Jedną z procedur jest też zamgławianie ULV zimną mgłą nadtlenku wodoru. To metoda dedykowana głównie do dużych obiektów, klatek schodowych, hal, korytarzy,sal lekcyjnych. Wszędzie tam, gdzie zawilgocenie powierzchni i przestrzeni nie stanowi problemu.

 

Nie rekomendujemy żadnych tanich lamp kupionych w internecie, chińskich ozonatorów, podejrzanych ekologicznych substancji – tylko same sprawdzone procedury i środki.

 

Ceny usługi – w zależności od parametrów pomieszczeń – już od 99 groszy za metr sześcienny (plus VAT)

 

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminów pod nr tel. 5000 55 043

 

Odwiedź nas na Facebooku

 

--- artykuł promocyjny ----


Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie