UWAGA!

Przedszkole i Zerówka Małego Europejczyka - wspaniała zabawa i edukacja na najwyższym poziomie

Przedszkole czy klasa zerowa w Elblągu to nie tylko miejsce wspaniałych zabaw i bezpiecznego spędzania czasu. Powinny zapewnić Waszemu dziecku również edukację na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnych form nauki, codzienną naukę języka angielskiego oraz wszechstronny rozwój, także fizyczny. Tak, by Wasze dziecko było doskonale przygotowane do edukacji szkolnej. Wspaniałą zabawę z doskonałymi formami edukacji łączy Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu. Zobacz więcej zdjęć.

Dzieci w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu intensywnie przygotowują się już do nauki w szkole. To zaś oznacza, że nie tylko spędzają w przedszkolu w Elblągu dni na wspaniałej zabawie, fascynujących przygodach i wielu atrakcjach, ale także uczą się tego, jak dobrze i komfortowo odnaleźć się w szkole podstawowej i bezproblemowo wejść w świat edukacji szkolnej.

 

Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu realizuje nie tylko standardowy program edukacyjny dla dzieci w wieku przedszkolnym i w klasie zerowej. Przede wszystkim uczymy dzieci wykorzystując najnowocześniejsze i skuteczne systemy edukacyjne łączone z formami zabawowymi, aby w szkole mogły korzystać z tej wiedzy i samodzielnie szukać metod i technik, które im ułatwiają przyswajanie wiedzy.

 

Niepubliczne Przedszkole i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu zapewnia szeroki wachlarz zajęć dla dzieci, gwarantując tym samym wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka. Dodatkowo przedszkole zatrudnia doskonałych pedagogów-specjalistów w poszczególnych dziedzinach, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz umiejętność pracy z dziećmi w tym wieku.

 

W przedszkolu i zerówce Małego Europejczyka w Elblągu dzieci mają zapewnione: opiekę pedagogiczną od godz. 6:30 do 19:00, pełne wyżywienie kuchni placówki (posiłki domowe), obowiązkowe zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, całodniową naukę języka angielskiego (edukacja dwujęzyczna) w grupach oraz zajęcia indywidualne w multimedialnych salach, ciekawe eksperymenty chemiczne i biologiczne, zajęcia taneczne, zajęcia rytmiki, naukę gry w szachy, gimnastykę, zajęcia jogi (osobna sala do tego typu zajęć), profesjonalne treningi judo z utytułowanym trenerem tej dyscypliny, opiekę logopedyczną, wszechstronne zajęcia sensoryczne, możliwość oglądania filmów w przedszkolnej sali kinowej, zajęcia plastyczne z artystą plastykiem.

 

Podopieczni placówki mają dodatkowo do dyspozycji olbrzymi, dobrze wyposażony plac zabaw. Mogą skorzystać z dwóch podgrzewanych basenów, zjeżdżalni, trampolin, piaskownic, hulajnóg, rowerków, gier sportowych. Wszystko to pod nadzorem pedagogów przedszkola na ogrodzonym, przestronnym (ponad 2000 m2) i bezpiecznym placu zabaw przy Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

 

Warto też wiedzieć, że dzieci w Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu codziennie rozmawiają po angielsku – ucząc się tego języka obcego każdego dnia, poprzez konwersacje z dyplomowanym lektorem.

 

Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu stawia sobie za cel jak najlepsze przygotowanie swoich podopiecznych do wejścia w świat edukacji. Dlatego różnorodny i szeroki wachlarz zajęć dodatkowych ma na celu przede wszystkim rozwijać dzieci intelektualnie i ruchowo oraz kształtować postawy kulturalne i prozdrowotne dobrze, ale i komfortowo dla dziecka „zerówkowego” przygotować je do edukacji szkolnej.

 

Zdrowe posiłki własnej kuchni w zerówce i przedszkolu Małego Europejczyka w Elbląga

Mały Europejczyk w Elblągu nie zamawia posiłków dla dzieci od zewnętrznych podmiotów. Placówka posiada własną kuchnię, gdzie codziennie są przygotowywane zdrowe posiłki, skomponowane specjalnie dla dzieci. Kuchnia spełnia oczywiście wszystkie wymagane prawem normy. To pozwala w pełni kontrolować co dzieci jedzą i z jakich produktów przygotowane są posiłki.

 

Doskonała edukacja, która jest świetną zabawą

Dzieci w tym elbląskim przedszkolu i klasie zerowej nie tylko uczą się w tradycyjny sposób (podręczniki i zadania do rozwiązania), ale także biorą udział w licznych i ciekawych zajęciach sensorycznych, eksperymentach chemicznych i fizycznych, zajęciach biologicznych połączonych z wizytami opiekunów rozmaitych zwierząt (tych z „naszego podwórka” i najbardziej egzotycznych), wizyty teatrzyków i znanych, ciekawych ludzi oraz wykorzystują najnowsze, multimedialne pomoce dydaktyczne.

 

Mamy również szerokie elementy matematyki, często podanej w formie atrakcyjnej dla dzieci zabawy (zajęcia sensoryczne, wykorzystując zabawki i gadżety, naukę w plenerze). Natomiast o edukację artystyczną dzieci dba artysta-plastyk, który rozbudza w Małych Europejczykach zamiłowanie do kultury i sztuki.

 

Pomagamy dzieciom przyswoić wiedzę za pomocą zajęć wielozmysłowych, ale korzystamy też z ciekawych materiałów i programów nauczania np. "Klucz do uczenia się".

 

Warto też dodać, że Dyrektor Wioleta Stępczyńska wyposażyła Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w materiały do nauki czytania i pisania oraz doskonalenia umiejętności matematycznych metodą Montessori.

 

Codziennie dzieci, w małych grupach, uczą się także intensywnie języka angielskiego – zajęcia z języka obcego odbywają się również w trybie indywidualnym. Dodatkowo nasze dzieci uczą się gry w szachy – która doskonale rozwija u dzieci koncentrację oraz uczy logicznego, strategicznego myślenia.

 

Mali Europejczycy mają również okazję brać udział w zajęciach praktycznych – gotowania, przygotowywania prostych posiłków oraz sensorycznych. Często również spędzają noc z piątku na sobotę w budynku Małego Europejczyka w ramach cyklicznej imprezy „Pidżama Party”. Placówka prowadzi również półkolonie letnie w Elblągu.

 

Do tego często dochodzą wycieczki – nie tylko w celu poznania najbliższej okolicy (np. wycieczki na wieś, do sadu), ale również do bardziej odległych miejscowości, aby dzieci mogły uczestniczyć w koncertach, spektaklach teatralnych czy bawiły się w najbardziej znanych parkach zabaw.

 

W Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu wprowadzamy dzieci w obowiązki szkolne poprzez: realizacje programów własnych, różne formy pracy: od ćwiczeń i zabaw grupowych na dywanie do pracy z książką (słownikiem, ćwiczeniami, kartami pracy), organizowanie zajęć z zakresu asertywności, komunikacji społecznej i interpersonalnej, projektowa praca w grupach i zespołach, odpowiednio dobrane zadania domowe (do wykonania raz w tygodniu), wprowadzenie funkcji dyżurnych, ciągłe doskonalenie znajomości języka angielskiego, udział w konkursach zewnętrznych.

 

Co oferuje Przedszkole i Klasa Zerowa Małego Europejczyka w Elblągu w cenie czesnego?

- edukacja na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania,

- wielozmysłowe zajęcia edukacyjne, eksperymenty, doświadczenia,

- nowocześnie wyposażone, kolorowe sale dla dzieci w najnowszym budynku oświatowym w Elblągu,

- niewielkie grupy przedszkolne i doskonała kadra pedagogiczna,

- codzienna nauka języka angielskiego w niewielkich grupach i zajęcia indywidualne,

- każda sala z własną łazienką, tarasem i wyjściem na plac zabaw,

- specjalnie dedykowane sale do nauki języka angielskiego, judo joga, tańca, plastyki, eksperymentów, sala kinowa,

- ciekawe zajęcia dodatkowe (spotkania, wycieczki, wizyty zwierzątek, teatrzyków, wyjścia edukacyjne) – wszystko w cenie czesnego,

- leśny, rozległy plac zabaw (2000 m2) doskonale wyposażony w urządzenia zabawowe,

- własna kuchnia z domowymi, zdrowymi posiłkami,

- elastyczne godziny otwarcia przedszkola: od 6.30 do 19.00

 

Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

O Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

 

Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

 

Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

 

Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

 

Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

 

Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

 

Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

 

Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.


       Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu

Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska

Tel: +48 515 406 883

Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.

https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

 

 

---materiał partnera---


Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie