UWAGA!

RTS Dacia w Elblągu najlepszym dealerem w Polsce

 RTS Dacia w Elblągu najlepszym dealerem w Polsce

Jeśli szukasz dealera samochodowego, który oferuje nie tylko wysokiej jakości samochody, ale także kompleksowe wsparcie i profesjonalną obsługę sprzedażową i posprzedażową, to dealer RTS Dacia w Elblągu jest idealnym wyborem. RTS to marka, która od 30 lat cieszy się uznaniem wśród klientów. Firma zdobyła tytuł Dealer Of The Year 2019 marki Renault a Dacia w roku 2022 powtórzyła sukces zdobywając tytuł Dealer Of The Year 2022.

W 2020 roku po przebudowie i modernizacji istniejącego budynku dołączyła do oferty marka Nissan. W nowoczesnej placówce, eksponowana jest cała gama modelowa samochodów osobowych i dostawczych marki Renault, Dacia i Nissan.

 

- Doświadczenie uczy nas, że dla wielu osób zakup samochodu nie jest wcale takim łatwym przeżyciem. Coraz ważniejszym aspektem staje się jakość obsługi. Obiektywnie doradzamy i pokazujemy różne możliwości. Efekty naszej pracy widać nie tylko w zestawieniach sprzedaży, ale też w niezależnych badaniach jakości – tłumaczy Paweł Wróbel z RTS Dacia w Elblągu. - Zdobycie tytułu najlepszego dealera nie jest łatwe, ponieważ Importer narzuca wysokie wymagania w zakresie realizacji celów, a konkurencja z roku na rok staje się coraz mocniejsza, ale dobry zespół, przyjazne podejście do klientów oraz systematyczna praca dają oczekiwane efekty – dodaje. Wszystko po to, by nasi klienci już od pierwszego momentu poczuli pełną przyjemność i satysfakcję z wizyty w naszej firmie.

 

Nasza oferta jest bardzo szeroka i oprócz sprzedaży samochodów nowych, serwisu mechanicznego i blacharsko – lakierniczego obejmuje: sprzedaż samochodów używanych, odkup samochodów wszystkich marek, hotel opon, usługi finansowania (kredyt, leasing, najem), usługi ubezpieczeń (pełen zakres) oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, a także okresowe przeglądy, w znajdującej się na terenie obiektu Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

 

RTS Elbląg

Kazimierzowo 7A

82-300 Kazimierzowo

55 232 70 75

 

---artykuł sponsorowany---


Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie