UWAGA!

Studiuj bezpłatnie i zyskaj nawet 3860 zł miesięcznie!

 Studiuj bezpłatnie i zyskaj nawet 3860 zł miesięcznie!

Idąc na studia dążymy do tego, żeby po ich ukończeniu mieć atrakcyjną, dobrze płatną pracę. Co jednak zrobić, aby podreperować swój budżet w trakcie studiowania? Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu znalazła na to sposób!

Nawet 3860 zł miesięcznie dla Ciebie na bezpłatnych studiach

Dzięki przygotowanym dla Ciebie stypendiom możesz otrzymywać nawet 3860 zł miesięcznie studiując całkowicie za darmo w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu.

 

Połączenie bezpłatnych studiów z bogatym programem stypendialnym czyni ANS w Elblągu wyjątkowo atrakcyjnym miejscem do studiowania. Korzystając z systemu stypendialnego możesz obniżyć lub nawet całkowicie pokryć koszty związane z nauką.

 

Wybierz studia dla siebie!

Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu przygotowała dla Ciebie 14 kierunków oraz 20 specjalności na bezpłatnych studiach inżynierskich, licencjackich oraz magisterskich, a także bogatą ofertę studiów zaocznych. W ANS w Elblągu znajdziesz zarówno nowości, jak i pewniaki od lat cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem!

 

 

Praktyczny wymiar studiów w Polsce i za granicą

Wysokie stypendia i atrakcyjne kierunki studiów to nie wszystko co Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu może Tobie zaoferować. Kluczem do sukcesu jest połączenie pasji z umiejętnościami potrzebnymi na rynku pracy!

 

Możesz to osiągnąć dzięki praktycznemu wymiarowi studiów, który sprawia, że absolwenci ANS w Elblągu są postrzegani jako świetnie wykwalifikowani specjaliści posiadający znacznie większe szanse na znalezienie pracy w wymarzonym zawodzie.

 

Co ważne, w trakcie studiów będziesz mieć możliwość wyjazdu za granicę na studia lub praktyki w ramach programu Erasmus+.

 

Jeśli chcesz studiować i pracować, to ANS w Elblągu daje Ci możliwość skorzystania ze studiów zaocznych lub bezpłatnych studiów popołudniowych.

 

Nie zwlekaj! Trwa rekrutacja kandydatów na rok akademicki 2024/2025!

 

Pełną ofertę kierunków studiów w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdziesz na stronie internetowej https://ans-elblag.pl/kierunki-studiow/

 

Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu

ul. Wojska Polskiego 1, 82-300 Elbląg

www.ans-elblag.pl

Biuro Informacji Rekrutacyjnej

tel. 55 629 05 54

e-mail: rekrutacja@ans-elblag.pl

-- artykuł sponsorowany --


Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie