UWAGA!

Sztukateria Mardom Decor – nowoczesne i pomysłowe aranżowanie wnętrza z klasą

 Sztukateria Mardom Decor – nowoczesne i pomysłowe aranżowanie wnętrza z klasą

Mardom Decor uchodzi za markę ekskluzywnej sztukaterii, która znajduje zastosowanie w dekoracji wnętrz. Unikalne indywidualne rozwiązania zaspakajają gust, oczekiwania i potrzeby zarówno projektantów, dekoratorów, wykonawców, a przede wszystkim klientów.

Nowoczesna sztukateria Mardom Decor wyróżnia się oryginalną stylistyką, doskonałą jakością, jak i precyzją. Sztukateria oferuje swoim klientom bogactwo rozwiązań, dzięki którym wnętrze nabiera harmonijnego i eleganckiego wyglądu, zwraca uwagę pomysłowością i subtelnością rozwiązań, obok których trudno przejść obojętnie. Sztukateria staje się modna, bo oferuje mnogość produktów i wariantów, dzięki którym możliwy jest oryginalny i pomysłowy wystrój wnętrza w bardzo różnorodnej stylistyce. W rozwiązaniach Mardom Decor znaleźć można rozety i kopuły na gładkich ścianach, kolumny, półkolumny, nadające pomieszczeniu królewskiego splendoru, szerokie listwy przypodłogowe z oświetleniem, narożniki, które w subtelny i stylowy sposób łączą powierzchnię podłogi ze ścianą. Wszystkie przedmioty wykorzystane z oferty Mardom Decor nadają pomieszczeniu wyjątkowego i ekskluzywnego charakteru. Montażu wszystkich elementów może być wykonany samodzielnie, ale można również skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów.

 

Mardom Decor – trend wnętrzarski XXI wieku  

Mardom Decor z każdym rokiem zyskuje na popularności, cieszy się coraz większym powodzeniem wśród klientów, którzy szukają nowych rozwiązań w aranżacji swojego mieszkania, domu lub innego pomieszczenia. Mardom Decor to marka, która współcześnie wyznacza najlepsze trendy wnętrzarskie. Dzięki niej można  nadać pomieszczeniu wyjątkowego charakteru, przełamać klasykę i monotonię i wprowadzić powiew intrygującej świeżości. Pomimo różnych gustów, nowoczesna sztukateria Mardom Decor zaspokaja wymagania nawet najbardziej wymagających i poszukujących nowych rozwiązań klientów.  Współcześnie wiele trendów w dekorowaniu wnętrz rywalizuje z sobą. Wśród nich Mardom Decor wypracował sobie przez lata mocną pozycję. Marka jest rozpoznawalna przez szerokie grono odbiorców (dekoratorów, wykonawców, projektantów, klientów).

 

 

Przestrzeń wysycona ozdobami

Sztukateria Mardom Decor oferuje wiele sposobów przyozdobienia każdego pomieszczenia. Przestrzenie mieszkalne, sklepowe, biura firm, gabinety specjalistyczne – każdą z tych przestrzeni można zaprojektować i zaaranżować w oryginalny sposób, który uwzględnia charakter pomieszczenia i jego przeznaczenie. Siłą nowoczesnej sztukaterii Mardom Decor jest szeroka paleta możliwości, które pozwalają każdemu na specyficzne aranżowanie przestrzeni np. biura, sklepu. Pomysły i projekty dekoratorów wnętrz mogą tutaj współwystępować z pomysłami klienta, można łączyć różne elementy w kreowaniu nowego charakteru pomieszczenia. Daje to satysfakcję i frajdę, szczególnie klientom, którzy aktywnie uczestniczą w tworzeniu nowej przestrzeni, wykorzystując przy tym szereg dostępnych elementów i rozwiązań.

 

Szeroka gama elementów do wystroju wnętrza  

Jakie elementy do aranżu wnętrza oferuje sztukateria Mardom Decor? Wśród przedmiotów tej marki na pewno można znaleźć gzymsy, które doskonale nadają się do przyozdobienia przestrzeni pomiędzy sufitem i ścianą. Ich zaletą jest to, że poza funkcją dekoracyjną, maskują także wszelkie krzywizny, nierówności, które zakłócają estetykę pomieszczenia. Podobną funkcje pełnią listwy sufitowe Mardom Decor, jak i przypodłogowe. Listwy mogą być z oświetleniem. Efekt światła w porze wieczornej i nocnej dodatkowo wzbogaca przestrzeń w efektowne rozwiązanie. Coraz większą popularnością wśród klientów cieszą się panele ścienne, które z powodzeniem zastępują tradycyjne obrazy powieszone na ścianach. Po montażu paneli ściany są nie do poznania. Wszystkie niedoskonałości ścienne czy pozostałe po malowaniu zostają zakryte przez panele. Efekt wizualny robi wrażenie, a w połączeniu z pozostałymi elementami (gzymsami, listwami sufitowymi i przypodłogowymi) uzyskujemy nowy charakter pomieszczenia, z klasą i szykiem. Sztukateria staje się modna wraz ze wzrostem świadomości klientów, że mogą aktywnie uczestniczyć w kreowaniu przestrzeni swojego pomieszczenia. Twórcza zabawa w projektowaniu i aranżowaniu wystroju mieszkania, domu czy firmy możliwa jest dzięki ofercie Mardom Decor.

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem internetowym 4wall.pl

 

--- art. promocyjny ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie