UWAGA!

Telewizja satelitarna? Czemu nie!

 Telewizja satelitarna? Czemu nie!

Telewizja satelitarna już przeszło 30 lat jest obecna w Polsce. To właśnie wtedy na fasadach domów zaczęły pojawiać się pierwsze „talerze”. Owe talerze, to anteny satelitarne, które skierowane w jedną stronę, ściągały sygnał telewizyjny, wysyłany przez Satelitę ASTRA 1A.

Z początku ASTRA 1A transmitowała niewielką ilość kanałów, głównie skandynawskich i niemieckich, jednak to właśnie one uchyliły okno na świat polskim widzom i pozwoliły zapoznać się z treściami zagranicznych kanałów, podczas gdy monopol telewizji państwowej został przełamany dopiero w 1991 roku, a pierwsza ogólnopolska telewizja prywatna powstała w 1992 roku.

Dzisiaj telewizja satelitarna ma ugruntowaną pozycję, korzysta z niej połowa polskich gospodarstw domowych. Jest to spowodowane głównie tym, że w porównaniu do telewizji naziemnej czy kablowej, daje o wiele lepszą jakość obrazu i większy wybór. Żadna telewizja kablowa w Polsce nie jest w stanie zaoferować widzowi tysięcy programów. Poza tym, tylko satelita ma możliwości techniczne, aby przekazywać bardzo dobrą jakość obrazu w 4K. Inną kwestią przemawiającą na korzyść satelity, jest jej niezależność od warunków geograficznych. Nie wymaga ona połączeń z infrastrukturą naziemną, co gwarantuje niezawodność przekazu w każdym miejscu.

Warto również wiedzieć, że po 23 lutego 2013 roku powstały nowe przepisy prawne, które nakładają na dewelopera obowiązek wykonania łączy teletechnicznych, zapewniających mieszkańcom dostęp do internetu i telewizji bez względu na technologię stosowaną przez dostawcę usług. Co oznacza, że nabywając mieszkanie w nowej inwestycji, każdy lokator ma dostęp do zbiorczej anteny satelitarnej i instalacji doprowadzonej wprost do jego mieszkania, bez konieczności zakładania własnej anteny. Jest to bardzo ważna informacja, szczególnie dla Elblążan, którzy coraz chętniej kupują mieszkania z rynku pierwotnego.

Jednym z największych usługodawców telewizji satelitarnej w Polsce jest Platforma CANAL +, będąca nowoczesną i najbogatszą, pod względem oferty programowej, platformą płatnej telewizji premium w Polsce. Oferuje ponad 170 wyselekcjonowanych kanałów najwyżej jakości, w tym ponad 100 w standardzie HD, dając jednocześnie dostęp do ponad 600 kanałów FTA. To właśnie Platforma Canal + jako pierwsza wprowadziła na rynek telewizje w jakości obrazu 4k.

Na platformie CANAL + można oglądać najbardziej prestiżowe wydarzenia sportowe z Polski, jak i ze świata, hity filmowe, a także seriale oraz autorskie serie dokumentalne. Wszystko to dostępne na kanałach premium, nieprzerywanych reklamami. Na platformie znaleźć można również szeroką gamę własnych kanałów tematycznych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, tj.: nSport+, Ale kino+, Kuchnia+, Domo+, Planete+, MiniMini+ i teleTOON+.

Platforma CANAL+ to również najnowocześniejsze technologie sprzętowe, tysiące programów i filmów na życzenie, dostępnych całkowicie za darmo w ramach posiadanego pakietu, wypożyczalnia VOD oraz aplikacja nc+ GO, która umożliwia oglądanie telewizji na smartfonie, tablecie czy laptopie w dowolnym miejscu i czasie.

W swoich usługach Platforma CANAL+ oferuje również superszybki Internet LTE oraz telefonię komórkową. Ceny abonamentu miesięcznego zaczynają się już od 12,49 zł i obejmują nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy oraz 7 GB internetu.

Wszystkie informacje na temat aktualnej oferty znajdą Państwo w autoryzowanych punktach sprzedaży platformy CANAL +, gdzie również istnieje możliwość sprawdzenia i wymiany sprzętu, zmodyfikowania oferty oraz przedłużenia umowy. Czekają na Państwa wykwalifikowani pracownicy, którzy doradzą w kwestii wyboru najlepszego pakietu oraz pomogą, w razie pojawiania się problemów technicznych.

 

Zapraszamy do kontaktu lub do odwiedzenia naszych salonów Platformy CANAL +:

CH OGRODY, ul. Płk. Dąbka 152, Elbląg , 696 820 384

CH LECLERC, ul. Żeromskiego 2, Elbląg, 537 474 095

www.facebook.com/ncpluselblag/

 

AKTYWACJA WSZYSTKICH USŁUG DO KOŃCA CZERWCA 0 ZŁ!

 

Zadzwoń i zamów bez wychodzenia z domu!

 

 

 

 

--- artykuł promocyjny ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie