UWAGA!

W walce z wirusem pomoże Drogeria Laboo

 W walce z wirusem pomoże Drogeria Laboo

W obliczu epidemii boimy się o siebie, swoich bliskich, pracowników i klientów. Kto może, zostaje w domu. Tym, którzy pracują, musimy zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Pomogą w tym środki czyszczące i do dezynfekcji, które oferuje Drogeria Laboo, dowiezie je do każdego sklepu, restauracji czy zakładu. Zobacz galerię zdjęć.

W walce z wirusem higiena i czystość to podstawa. Profesjonalne preparaty firm: Tenzi, Kiehl i Clinex są niezastąpione w przychodniach, zakładach produkcyjnych czy też w salonach urody, ponieważ doskonale dezynfekują, zapewniają ochronę antybakteryjną i przeciwwirusową, są przyjazne alergikom. Przeznaczone są również do czyszczenia hal produkcyjnych, stacji benzynowych, warsztatów, parkingów i garaży.

W ofercie Drogerii Laboo znajduje się także profesjonalne preparaty, które świetnie sprawdzają się w branży spożywczej czy w restauracjach oraz w domach.

- W tym trudnym dla wszystkich okresie chcemy ułatwić firmom funkcjonowanie i dowozimy nasze produkty. Przeszkolimy też bezpłatnie klientów, jak używać profesjonalnych środków czystości – deklaruje pan Tomasz, właściciel Drogerii Laboo. - Wystarczy zadzwonić do nas pod numer 604-979-191, a na pewno pomożemy i doradzimy.

 

 

Do Drogerii Laboo mieszczącej się przy al. Grunwaldzkiej 2 (teren Giełdy Elbląskiej) zapraszamy także indywidualnych klientów. Znajdą tutaj bogaty asortyment środków czyszczących oraz innych produktów potrzebnych do utrzymania czystości w domu.

 

 

Zapraszamy do naszego sklepu przy al. Grunwaldzkiej 2, box nr 15

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

W sobotę od godziny 8:00 – 13:00

a najlepiej #zostanwdomu i zamów telefonicznie 604-979-191

 

--- artykuł sponsorowany ---

 

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie