UWAGA!

Wielkanocne megapromocje w Falkonie!

 Wielkanocne megapromocje w Falkonie!
Fot. Michał Polakowski StudioMM

Każdego roku zwiększamy swój standard życia. Od jakości kupowanych rzeczy, przez świadomość wpływu na środowisko, po ułatwianie sobie codziennych obowiązków. Jeśli chcesz odmienić swoje miejsce do życia i zwiększyć jego standard - sprawdź Centrum Budowlane Falkon – do świąt Wielkanocnych obowiązują mega promocje!

Pierwszą potrzebą jest posiadanie miejsca, w którym spotykają się bliscy. Dajemy im przekonanie, że dom lub mieszkanie to nie tylko ściany. To historie, fragmenty wypełnione emocjami, wyraz osobowości domowników, świadek zmian. Urządzamy je według własnych upodobań i gustu. W Centrum Budowlanym Falkon rozumiemy te dążenia i wychodzimy im na przeciw. Jeśli chcesz odmienić swoje miejsce do życia i zwiększyć jego standard - sprawdź Centrum Budowlane Falkon.

 

Jeżeli zastanawiasz się:

Jak wygląda łazienka, która satysfakcjonuje?

Jaki kolor powinny mieć ściany w Twoim salonie, byś szybciej w nim odpoczywał?

Jakie drzwi dodadzą Twoim wnętrzom klasy i jakości?

Jak właściwie wygląda Twój wymarzony dom?

 

  Wielkanocne megapromocje w Falkonie!
Fot. Michał Polakowski StudioMM

Centrum Budowlane Falkon zna odpowiedzi na te oraz trudniejsze pytania, które stawia przed Tobą remont lub budowa. Poszukując najbardziej optymalnych rozwiązań na własną rękę można wiele stracić - czas, pieniądze, nerwy. Remont to czas, który chcemy jak najbardziej skrócić. Nieplanowane wydatki, niezadowalająca jakość usługi i produktu, przedłużający się bałagan, wątpliwa terminowość - to częste przypadłości wielu inwestycji. W Centrum Budowlanym Falkon znajdziesz rozwiązanie wszystkich swoich problemów remontowo-budowlanych.

 

Fachowe doradztwo i obsługa, bogaty asortyment, elastyczne ceny, oryginalne projekty, ciągle rozbudowywana infrastruktura, nietuzinkowy salon, transporty, łatwy dojazd i parking - to najważniejsze cechy Centrum Budowlanego Falkon. W ofercie posiadamy produkty sprawdzonych marek: farby Tikkurila, łazienki BLU (Paradyż,Tubądzin, Azario, Cerrad), drzwi i podłogi VOX (DRE, Barlinek, Quick-step). Nasze stale modernizowane ekspozycje odpowiadają trendom wnętrzarskim, a szkolenia personelu uzupełniają kompleksowość usługi.

 

Centrum Budowlane Falkon

Elbląg, ul. Malborska 52

(nowy wjazd od ul. Fabrycznej)

Czynne:
       poniedziałek - piątek: 7:00 - 17:00
       soboty: 7:00 - 13:00

tel. 55 232 72 57
       mail: biuro@falkon52.pl

.

Zatem remont czy budowa? To pytanie, które stawiamy naszym klientom od blisko 30 lat.

Centrum Budowlane Falkon

.

.

---materiał partnera---


Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie