UWAGA!

Wszystko, co musisz wiedzieć o lokalizowaniu telefonu

 Wszystko, co musisz wiedzieć o lokalizowaniu telefonu

Rozwój technologii pozwolił nam korzystać z takich rozwiązań, których wiele lat temu nie było. Kiedyś ciężko było sprawdzić, gdzie znajduje się ktoś, kto jest nam bliski. Dzisiaj praktycznie wszyscy mają telefony komórkowe, więc skomunikować jest się łatwiej. Ale nie każdy chce być z nami w stu procentach szczery co do tego, gdzie się znajduje, a ponadto nie zawsze są w stanie połączenie odebrać. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na cudowny wynalazek technologii - lokalizację telefonu. A to wszystko, co musicie o niej wiedzieć, zanim zdecydujecie się z niej skorzystać.

Po co lokalizować czyjś telefon?

Ile osób, tyle powodów do skorzystania z lokalizacji. Jednak wśród wszystkich powodów, które najczęściej pojawiają się przy tym pytaniu, znajdują się między innymi:

 

- chęć nakrycia swojego partnera / partnerki na kłamstwie - pozwala to na potwierdzenie swoich przypuszczeń. To jeden z najczęstszych powodów korzystania z lokalizacji telefonu;

- chęć posiadania kontroli nad swoim dzieckiem - wiadomo, że rodzice denerwują się tym, gdzie są ich dzieci. Szczególnie, kiedy nie mają możliwości się z nimi porozumieć. Lokalizacja pozwala na pilnowanie tego, czy dziecko bezpiecznie dotarło z domu do szkoły albo ze szkoły do domu;

- chęć pilnowania swojego telefonu - wiadomo, że czasami dochodzi do kradzieży albo po prostu zapominamy, gdzie znajduje się nasza komórka. I lokalizator jest w stanie nam pomóc w znalezieniu naszego aparatu.

 

Nie każdy lokalizator telefonu jest w stanie udzielić nam wszystkich niezbędnych informacji. Jest bowiem całkiem sporo stron, które żerują na potrzebach innych ludzi. Dlatego warto wiedzieć, jakie strony wybierać, a jakich lepiej unikać.

 

Z jakich stron lokalizować telefon?

Jak tylko wpiszemy "lokalizacja telefonu przez Internet" albo bliźniaczą frazę - dostaniemy całe mnóstwo wyników. Całe mnóstwo stron, które oferują nam "lokalizowanie telefonu za pomocą numeru telefonu". To takie kuszące - wpisz tylko numer w określone miejsce i poszukaj. Na pewno dostaniesz dokładne oznaczenie, gdzie znajduje się osoba, której szukasz.

Nic bardziej mylnego! Takie strony powstają w Internecie tylko po to, aby skorzystać z silnej potrzeby innych ludzi. Nikt nie zastanawia się, czy ta strona działa, czy nie, ponieważ bardzo chce znaleźć bliską mu osobę. Po skorzystaniu z takich stron często tracimy spore pieniądze albo zapisujemy się na subskrypcję, która wiele kosztuje nas miesiącami. Zwykła, przeciętna strona internetowa nie ma możliwości sprawdzić położenia po numerze - takie możliwości zarezerwowane są dla policji i służb specjalnych. A można skorzystać ze strony, która naprawdę działa, dzięki rozwiązaniom, które proponuje!

Jedną z takich stron jest lokalizo.pl, gdzie logujemy się do panelu, wybieramy pakiet, który nas interesuje, a następnie instalujemy specjalną aplikację na telefonie, który ma być śledzony. Dzięki temu możemy widzieć dokładnie, gdzie znajduje się właściciel danego telefonu. A oprócz tego istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych funkcji, takich jak sprawdzanie SMS-ów i połączeń na danym telefonie. A przede wszystkim - jest 100% pewności, że to działa! Więc nie musicie się bać o to, że stracicie swoje pieniądze.

Materiał 124179
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie