UWAGA!

Wybierz się na rybę do lasu w Restauracji Myśliwska

 Wybierz się na rybę do lasu w Restauracji Myśliwska

Na rybę do lasu? Dlaczego nie! Takiego miejsca mogą nam pozazdrościć wszystkie kurorty świata. Elblążanie mają swoją Bażantarnię i wielu z odwiedzających nasze miasto gości nie szczędzi zachwytów nad tym wyjątkowym lasem w sercu miasta. To właśnie tutaj znajduje się Restauracja Myśliwska, która przyciąga swoim niepowtarzalnym klimatem i historią sięgającą aż 1811 roku.

Prawdopodobnie nie ma elblążanina, który nie bawiłby się tu na imprezie albo przynajmniej nie kojarzył tego miejsca z opowieści znajomych i rodziny.

 

To idealne miejsce na niezobowiązujący, smakowity rodzinny obiad lub spotkanie z przyjaciółmi przy piwie. Usiądź wygodnie na drewnianych ławach, otoczony zielenią, i ciesz się pysznymi daniami prosto z grilla.

 

 

Restauracja Myśliwska oferuje smażoną rybę w różnych odsłonach, chrupiące rybne filety. Specjały są starannie przygotowywane, by zachwycić Twoje podniebienie. Dodatkowo, serwuje także dania z grilla, takie jak soczyste kawałki mięsa, aromatyczne kiełbaski czy smakowite warzywa.

 

Zapraszamy na spacery do Bażantarni i posiłek w plenerze od wtorku do niedzieli od godz. 12 do 20. Przyjdź, zrelaksuj się i ciesz się prostotą, smakiem i przyrodą w jednym miejscu.

 

Restauracja Myśliwska - smakowita przygoda czeka na Ciebie!

 

Restauracja Myśliwska

Marymoncka 6

785 775 800

eventy@restauracjamysliwska.pl

 

---materiał promocyjny---


Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie