UWAGA!

Wygraj tysiąc złotych na nowe meble

 Wygraj tysiąc złotych na nowe meble

Tysiąc złotych na nowe meble od firmy AMK. To na pewno poprawi humor wszystkim, którzy siedząc w domu zauważyli, że przydałoby się wymienić parę mebli.

Mój dom moja twierdzą, teraz to powiedzenie jest wyjątkowo aktualne. Dużo przyjemniej siedzi się przy nowym biurku, odkłada książkę na nową szafkę nocną czy komodę. A może bon przyda się, by obniżyć cenę zabudowy kuchni? Tysiąc złotych na meble produkowane przez firmę AMK to okazja której nie można przegapić. Co zrobić, by je wygrać?

Napisz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać bon na tysiąc złotych od firmy AKM? Nagrodzimy najbardziej kreatywną odpowiedź.

Odpowiedź wyślij na adres konkurs@portel.pl, w temacie wiadomości wpisując hasło AMK, nie zapomnij podać swojego imienia nazwiska i numeru telefonu.

 

Rozwiązanie konkursu 9 kwietnia po godz. 12

 

UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

***
              1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
              2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
              3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
              4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
              5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
              Przeczytaj cały 
regulamin konkursów portEl.pl

 

Meble AMK możesz kupować bez wychodzenia z domu. Sprawdź w dziale „Zakupy w Elblągu”

 

--- materiał promocyjny ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie