UWAGA!

Zimowe wyprzedaże rocznika 2020 w salonach HADM Gramatowski

 Zimowe wyprzedaże rocznika 2020 w salonach HADM Gramatowski

Rok 2020 dobiegł końca, dla salonów Skoda był to niepowtarzalny rok i nie chodzi tu wcale o panującą pandemię. Skoda jako marka obchodziła 125 lat swojego istnienia. Natomiast ten rok zaczynamy w dobrym stylu od WIELKICH zimowych WYPRZEDAŻY modeli z ROCZNIKA 2020.

 

Wyprzedażowa oferta Skody obejmuje wszystkie modele z roku 2020, które znajdują się na naszym placu i są dostępne od ręki. A jest czym się zainteresować, ponieważ rabaty w Skodzie sięgają aż 17 tys. zł. Oferta obejmuje najbardziej pożądane auta tej marki, chodzi oczywiście o Skodę Superb oraz Kodiaq. O superlatywach Skody Superb nie trzeba nikogo przekonywać, natomiast Kodiaq idealnie sprawdzi się w obecnych warunkach pogodowych i żaden atak zimy nie będzie w takim aucie straszny!

 


      
       Prognozy specjalistów w dziedzinie motoryzacji są jednoznaczne, ceny aut pójdą w górę, ze względu chociażby na fakt utrudnionej dostępności i przerw w produkcji spowodowanych COVID-19. Dlatego dla osób zainteresowanych nabyciem nowego auta, może być to najlepszy moment na zakup i otrzymanie auta szybko i w najlepszej cenie.

 

Zapraszamy do salonów oraz na jazdy testowe.

 


       HADM Gramatowski

Skoda i Citroen

Warszawska 87

Elbląg

55 235 24 57


       Skoda i Kia

Rokocin 4G

Starogard Gdański

58 560 94 80
        

www.hadm.pl

 

     --- artykuł sponsorowany ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie