UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W ZSEiO nikt się nie przejmował piątkiem trzynastego

Kuszą los tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu. Najważniejszy bal w szkole średniej – studniówkę - zorganizowali w piątek trzynastego. Czy odbije się to na wynikach egzaminu dojrzałości? Okaże się za ponad 100 dni. Zobacz film i fotoreportaż i zdjęcia z portElowskiej ścianki.

- Ja akurat przesądny nie jestem i myślę, że data naszej studniówki nie będzie miała wpływu na nasze maturalne osiągnięcia – mówi Przemysław Pałka z III B, jeden z tegorocznych maturzystów.
       Po trzech (a w przypadku maturzystów z „ekonomika” - czterech) latach - czasami mniej, czasami bardziej intensywnej - nauki wielkimi krokami zbliża się koniec pewnego etapu w ich życiu. Ale zanim zmierzą się z maturalnymi zadaniami, jest czas, aby na chwilę chociaż zapomnieć o nauce i rzucić się w wir szaleńczej zabawy.
       Panowie w nowych garniturach. Wielu z nich zamiast krawatów ma muchy. - Mi bardziej odpowiada muszka, jest trochę bardziej elegancka od krawata. Ale każdy ubierał się dowolnie, niektórzy są w krawatach, niektórzy w muchach – mówi Przemysław Pałka.
       Wśród pań – istna feeria barw. - Wybór sukienki to najważniejsze zadanie na studniówkę. I zajmuje najwięcej czasu. Ale w końcu się udało – śmieje się Agnieszka Rafka z IV A , tegoroczna maturzystka z Technikum Ekonomicznego.

  Elbląg, W ZSEiO nikt się nie przejmował piątkiem trzynastego
(fot. Fotocyferka)


       - Wiedziałem, że dziś będziecie wyglądać inaczej niż na co dzień w szkole, ale że aż tak pięknie, tego się nie spodziewałem – Jerzy Kawiecki, dyrektor ZSEiO, nie mógł wyjść z podziwu.
       Piątkowy wieczór (i noc) była inna niż wszystkie. Kciuki na egzaminach za swoich wychowanków będą trzymać niemalże wszyscy. - To jest wyjątkowa klasa, przesympatyczni uczniowie, przesympatyczne dzieciaki. W tym roku będę obchodziła 25 lat pracy, a ta klasa jest dla mnie wyjątkowa – Jolanta Jaranowska, wychowawczyni IV B nie mogła ukryć wzruszenia.  
       Ale do matury jeszcze ponad 100 dni. Dni pełnych nauki, bo większość uczniów nie chce skończyć nauki na szkole średniej. - Jeszcze nie mam sprecyzowanych planów – zwierza się Klaudia Markowska z III C.
       - Ja myślę o administracji – dodaje Agnieszka Rafka.
       Kiedy zakończyły się oficjalne przemówienia, a reprezentacja szkoły zatańczyła poloneza, rozpoczęły się tańce do białego rana. - Życzę wam dużo kondycji, dużo uśmiechu, radości i byście ten dzisiejszy bal wspominali tak jak my wspominamy nasze studniówki – mówił Jerzy Kawiecki.
       - Fajnie byłoby, gdyby tym dzieciakom spełniły się ich wszystkie plany i zamierzenia, bo wiem, że są ambitni i mają ogromnie dużo planów – dodała Jolanta Jaranowska.
      
       Zobacz także zdjęcia z portElowskiej ścianki, które publikujemy na naszym fejsbukowym profilu.
      

Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama