UWAGA!

Uroczysta, ale zabawna i miła

Taka powinna być studniówka, bo to wyjątkowy bal, uznawany za wprowadzenie w dorosłość. Mogli się o tym przekonać uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego, którzy sobotni (18 stycznia) wieczór rozpoczęli tradycyjnym polonezem. Później przyszedł czas na beztroską zabawę w gronie przyjaciół ze szkoły oraz nauczycieli. Zobacz więcej zdjęć i film.

"Już niedługo, coraz bliżej" – tak o maturze śpiewał zespół Czerwone Gitary. Zanim jednak młodzi ludzie wpadną w wir nauki, książek i przygotowań do egzaminu dojrzałości – niech żyje bal. I to nie byle jaki, bo studniówkowy. Wyjątkowy, bo zdarza się tylko raz w życiu.

- Jest tutaj pięknie i bajecznie, tak też się czujcie dzisiaj: jakbyście byli w bajce. Niech ten wieczór będzie dla was niezapomniany - mówiła Kamila Boros, która dyrektorem szkoły jest od ubiegłego roku (zastąpiła na tym stanowisku Sylwestra Stanickiego). - Dzisiaj się bawicie i cieszycie, a za sto dni wiecie co macie zrobić, jesteście mądrzy i zdolni, poradzicie sobie. Niech ten wieczór będzie uroczysty, ale zabawny i miły.

Młodzież rozpoczęła bal w Hotelu Elbląg eleganckim polonezem, później zaczęła się radosna zabawa. 

 

Zobacz także zdjęcia z portElowej ścianki na Facebooku.

mw

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Studniówki

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama