UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bezpłatne szkolenie online z psychoterapii

 
Elbląg, Bezpłatne szkolenie online z psychoterapii

W dniach 25-26 kwietnia odbędzie się bezpłatne szkolenie online z podstaw psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Organizują ją Wydział Administracji i Nauk Społecznych Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej oraz Biuro Karier. 

Szkolenie z podstaw psychoterapii poznawczo - behawioralnej poprowadzą certyfikowane psychoterapeutki i superwizorki Agnieszka Wroczyńska i Hanna Malinowska-Wikaryjczyk. Ze względu na epidemię koronawirusa odbędzie się ono za pośrednictwem Skype'a w dniach 25 - 26 kwietnia w godzinach 10 - 15.

Osoby zainteresowane udziałem online w tym szkoleniu prosimy o zgłoszenie się na stronie internetowej w terminie do 22 kwietnia. Na podany przez Państwa adres e-mail zostanie wysłana po 22 kwietnia wiadomość z kodem dostępu na to szkolenie. Warunkiem skorzystania ze szkolenia jest dokonanie zgłoszenia na powyższy adres oraz posiadanie Skype'a

Program zajęć:

- podstawy myślenia o człowieku w psychoterapii poznawczo-behawioralnej: czym jest zaburzenie psychiczne, czym jest zaburzenie osobowości, epidemiologia zaburzeń

- jakie mamy emocje i jak one na nas wpływają - fizjologia emocji

- podstawowy model ABC - jak rozumieć zależność między myśleniem i działaniem

- jak działanie wpływa na nasze funkcjonowanie i myślenie

- zniekształcenia poznawcze

- jak pracować i się nie wypalić? „BHP” w zawodach związanych z pomaganiem - uważność na potrzeby i emocje osoby pomagającej

- techniki uważania - jak pracować z emocjami, by być efektywnym

- jak ludzie myślą, gdy jest im trudno: typowe myśli i przekonania osób w kryzysie

- jak rozmawiać z osobą w kryzysie. Co pomaga, co utrudnia komunikację

- ćwiczenie bycia obecnym w relacji ze sobą i innymi.

Prowadzące szkolenie to certyfikowane psychoterapeutki i superwizorki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

Organizatorem szkolenia jest Elbląska Uczelnia Humanistyczno – Ekonomiczna - Wydział Administracji i Nauk Społecznych - która jako jedyna uczelnia wyższa w województwie warmińsko-mazurskim prowadzi kierunek studiów, jakim jest psychologia. Od 1.06.2020r. rozpocznie się rekrutacja na studia psychologiczne, które będą realizowane zarówno w trybie studiów stacjonarnych (dziennych) jak i niestacjonarnych (zaocznych).

Aktualne informacje dotyczące organizowanego szkolenia z podstaw psychoterapii poznawczo-behawioralnej będą publikowane na następujących stronach: https://bit.ly/2Vm28ow  oraz https://bit.ly/2RCXpO2

dr Anna Skuzińska, kierownik kierunku psychologia na EUH-E
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama