UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Projekt EUH-E i ZUS: "Akademia Ubezpieczeń Społecznych"

 
Elbląg, Projekt EUH-E i ZUS: "Akademia Ubezpieczeń Społecznych"
Fot. EUH-E

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna i Zakład Ubezpieczeń Społecznych będą współpracować przy realizacji projektu "Akademia Ubezpieczeń Społecznych".

- Podpisanie umowy o współpracy z Elbląską Uczelnią Humanistyczno-Ekonomiczną to kolejny krok Oddziału ZUS w Elblągu do upowszechniania wiedzy o ubezpieczeniach społecznych - mówiła Karina Podlaszewska, dyrektor Oddziału ZUS w Elblągu. - Nasze dotychczasowe doświadczenia w realizacji projektów edukacyjnych pokazały, że warto podejmować przedsięwzięcia w tym zakresie i dzisiejsze podpisanie umowy jest jednym z nich. Współpraca pozwoli na realizację inicjatyw i projektów dotyczących tematyki ubezpieczeń społecznych oraz szerzenia wiedzy wśród studentów. Otwiera również możliwość zdobywania wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, m.in. poprzez odbywanie praktyk studenckich w Oddziale ZUS, organizowanie wykładów i konferencji. Działania na styku nauki i praktyki są bardzo dobrym rozwiązaniem - podkreślała.

 - Cieszy nas bardzo pozyskanie kolejnego atrakcyjnego partnera do współpracy przy realizacji procesu kształcenia. Takim partnerem z pewnością jest Oddział ZUS w Elblągu - mówił rektor EUH-E Zdzisław Dubiella, prof. uczelni. - Jako uczelnia realizująca programy praktyczne jesteśmy bardzo zainteresowani współpracą z instytucjami zlokalizowanymi w otoczeniu społeczno-gospodarczym. Spotkania z praktykami są zawsze cennym i atrakcyjnym źródłem wiedzy dla naszych studentów. Na kierunku administracja realizujemy moduł tematyczny z zakresu ubezpieczeń społecznych, więc nasz nowy partner będzie w tym wypadku bardzo pomocny. Także możliwość odbywania wizyt studyjnych w siedzibie elbląskiego ZUS, jak i odbywania praktyk jest dla nas ważna. Dzisiaj omawialiśmy także możliwości współpracy online, gdyby sytuacja epidemiczna utrudniała nam kontakt bezpośredni - zaznaczył.

Magdalena Stępnicka, EUH-E
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • ha ha ha wspolpraca z ZUS. I czego ZUS będzie uczył. Jak donosić uprzejmie ?
  • To EUH-E będzie "kształcić"emerytów, bo co bo na młodych już nie liczą?
  • Jak tak dalej będą blokować gospodarkę to ZUS zniknie. Już jest taka dziura że ziemia się w nią w końcu zapadnie. No ale dalej trwa rozbiór Polski przez rozbiór przedsiębiorczości, która umie na siebie zapracować. ale przecież trzeba pieniązki dawać na jej ratowanie bo sama sobie nie poradzi. Tarcza 1,Tarcza 2 itd. Tylko że kasa na te sztuczne tarcze jest pożyczana, wiadomo od kogo ! Od, ,starszych i mądrzejszych". Nasi, ,przyjaciele"zza oceanu a szczególnie ich wybitni przedstawiciele banksterzy żerują na takich wypromowanych przez nich samych, ,wyjątkowych oklicznościach"Kryzysy, wojny, pandemie to ich szansa. Chętnie z tego powodu pożyczą pieniążki na ratowanie państw i ich gospodarek. W zamian będą chcieli mieś część udziałów w zarządzaniu poprzez zwiększanie swoich wpływów na wewnętrzną politykę danego Państwa. Kto tak naprawdę zarządza polskim kondominium : a/prezydent, b/ prezes, c/ Georgette Mosbacher ? Wojny kinetyczne odchodzą do lamusa, domeną dzisiejszych wojen są zagrywki psychologiczno-gospodarcze, które przynoszą więcej pożytku finansowego. Państwo zniewolone finansowo traci suwerenność a jego rząd posłusznie wykonuje rozkazy. Trzeba zlikwidować wybrane gałęzie gospodarki, to się likwiduje, trzeba wprowadzić lookdown to się wprowadza. Zwycięzcą jest pożyczkodawca a przegranym pożyczkobiorca. No ale matrix musi trwać i takie inicjatywy to potwierdzają.
  • Kiedyś jedna z pracownic ZUS wykładała na EUHE. Została zwolniona bo podobno naruszała jakiś konflikt interesów. Teraz widać standardy się zmieniły i to studenci będą odwiedzać ZUS. A propos standardów, czy nadal panie biegają po budynku w majteczkach. .. na twarzy ? Czy przepisy rozporządzenia są inne w tej firmie niż w całej Polsce ?
  • Zadanie "na szóstkę". Dlaczego w ZUS 99% pracowników to kobiety?
Reklama