UWAGA!

Uczennica z Elbląga wyróżniona w konkursie modowym

 Elbląg, Uczennica z Elbląga wyróżniona w konkursie modowym
Fot. nadesłana

Uczennica klasy 2 technik stylista, Wiktoria Lach, zaprezentowała swoją wyjątkową sukienkę na Ogólnopolskim Konkursie o Bursztynową Igłę, zdobywając uznanie oraz wyróżnienie wśród licznej konkurencji.

Projekt Wiktorii Lach wyróżniał się nie tyko śmiałością i kreatywnością, lecz również niezwykłą dbałością o detale. Tematem konkursu był koncept bursztynowej awangardy, a młoda projektantka postanowiła zainspirować się historią mody z okresu Baroku. Wiktoria przeniosła tradycję w wymiar nowoczesności i awangardy. Wykorzystując tkaninę w kwiaty oraz różowy tiul, stworzyła interesujący projekt.

Wykonała mistrzowską pracę, wykonując własnoręcznie druciany stelaż sukienki.

Uczennica zdobyła 4 Miejsce spośród 23 wyjątkowych projektów z całej Polski.

- To dla mnie ogromna satysfakcja móc zaprezentować swoją pracę przed tak wybitnym jury. Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w tym wydarzeniu. Niepowtarzalne było znalezienie się wśród tylu wspaniałych projektantów. Ogromną satysfakcję sprawiło mi bycie częścią tego wydarzenia. Już teraz myślę nad uczestnictwem w przyszłym roku, a głowę mam pełną pomysłów, które chętnie zaprezentuje. Dziękuję nauczycielom i moim bliskim za wsparcie i motywację – mówi Wiktoria Lach o udziale w konkursie.

Sukces Wiktorii Lach to także argument potwierdzający trafność powstania ciekawego kierunku kształcenia, jakim jest technik stylista w naszej szkole, który rozwija kreatywność, wrażliwość estetyczną oraz zdolności projektowania. Nasi absolwenci szykują się do podjęcia wyzwań w świecie mody jako projektanci, styliści, fryzjerzy czy makijażyści.

Udział w Ogólnopolskim Konkursie stanowi inspirację dla wszystkich młodych adeptów sztuki, mody i makijażu, dowodząc, że marzenia można spełnić dzięki determinacji, talentowi i własnej pracy.

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im. Mikołaja Kopernika w

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama