UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wykłady otwarte w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej

 
Elbląg, Wykłady otwarte w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej
(fot. nadesłana)

Dziś (7 grudnia) w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu odbył się cykl wykładów przeprowadzonych przez pracowników naukowych Państwowego Uniwersytetu Medycznego im. I. Horbaczewskiego w Tarnopolu oraz Uniwersytetu Grodzieńskiego im. Janki Kupały w Grodnie.

Wykłady prof. Olgi Fedorciv z Państwowego Uniwersytetu Medycznego im. I. Horbaczewskiego w Tarnopolu dotyczyły: nowoczesnej diagnostyki medycznej oraz wczesnych uszkodzeń mózgu u dzieci.
       Prof. Olga Fedorciv jest profesorem pediatrii. Jej dorobek naukowy obejmuje 305 prac naukowych i 6 patentów i skupia się wokół badania niekorzystnych czynników środowiskowych na stan zdrowia dzieci, problemów  z karmienia piersią, chorób  alergicznych, młodzieńczego reumatoidalnego zapalenia stawów, pozaszpitalnego zapalenia płuc, rozproszonego toksycznego woła u dzieci.
       Dr hab. Andriej Szpakow przeprowadził wykłady dotyczące zagrożeń zdrowotnych współczesnych społeczeństw oraz podstawowych kierunków polityki zdrowotnej  w Europie i na świecie.
       Dr hab. Andriej Szpakow  jest kierownikiem Katedry Medycyny Sportowej i Rehabilitacji na Uniwersytecie Grodzieńskim im. Janki Kupały, był organizatorem wielu międzynarodowych konferencji na tematy związane z promocją zdrowia. W jego pracy naukowej dominują tematy związane z medycyną sportową, rehabilitacją ruchową, higieną i naukami o żywieniu. Jest członkiem rad naukowych czasopism w Polsce „Family Medicine and Primary Care Review”, “Progress In Health Sciences”, “HYGEIA Public Health”, Medical & health sciences review, Health Promotion & Physical Activity.
       - Wykład był bardzo ciekawy, prowadzony w sposób profesjonalny. Pani Profesor ciekawie opowiadała o prowadzonych badaniach. Bogate doświadczenie i dorobek naukowy Pani Profesor sprawił, że udział w wykładzie rozwinął moją wiedzę - Jakub Baranowski – student kierunku fizjoterapia.

EUH-E
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama