UWAGA!

10. urodziny Hotelu Spa „Srebrny Dzwon”

2013-09-09
14:30
 

„Srebrny Dzwon” w Kadynach - przepiękny i klimatyczny hotel, położony w sąsiedztwie Elbląga tuż nad Zalewem Wiślanym. Słynący z dobrej kuchni, renomowanego i wielokrotnie nagradzanego centrum Spa & Wellness oraz pięknej plaży, obchodzi we wrześniu swoją 10. rocznicę powstania.

W miarę upływu czasu, ten mały hotelik, a raczej w pierwszych latach istnienia- gościniec, przekształcił się w pełni profesjonalny kompleks wypoczynkowy rehabilitacyjny i cały czas powiększa swoją ofertę.
       6 września z okazji 10. jubileuszu  powstania w hotelu została zorganizowana uroczysta gala z udziałem wielu znanych osobistości. Wśród przybyłych gości znaleźli się min. Beata Sadowska, Marzena Rogalska, Agnieszka Kaczorowska oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska.
       W czasie uroczystości zaprezentowane zostały specjalnie przygotowane pokazy masaży balijskich i tajskich, odbył się także bardzo ciekawy pokaz kowalstwa, pokaz sztucznych ogni, a kwartet smyczkowy zaczarował piękną muzyką.
       Hotel Spa „Srebrny Dzwon” przygotował także niespodziankę urodzinową dla wszystkich klientów. Oferta jubileuszowa zawiera fantastyczne zabiegi Spa i masaże:
      
       1. Masaż firmowy „Silver Bell” – 55min 70 zł
       2. Masaż balijski – 60 min 145 zł
       3. SHIATSU – akupunktura bez igieł – 60 min 145 zł
       4. Masaż „Siódme niebo” – 55 min 70 zł
       5. Masaż świecą „Aroma Spa” – 55min 120 zł
       6. Mezoterapia bezigłowa – 140 zł
       7. Oxybrazja+Hialuronix – 190 zł
       8. Organiczny zabieg dotleniający z pąków buka – 160 zł
       9. Starvac – 65 zł
       10. Fish spa pedicure – 30min 29 zł

      

 


       Dodatkowo dla wszystkich klientów 10 proc. zniżki na noclegi i pyszności z hotelowej restauracji „Pod Srebrnym Dzwonem”, a szef kuchni zaprasza na specjalny zestaw z aromatyczną kawą, ciastem i likierem w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.srebrnydzwon.pl i na facebooku.
      
      

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Spa „Srebrny Dzwon”
      
      
------------- Reklama ------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej