UWAGA!

2. Elbląska Autoriada

 
Elbląg, 2. Elbląska Autoriada
fot. Witold Sadowski

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu informuje, że w dniu 19 czerwca o godz. 10 w Hali Sportowej CSB przy ul. Grunwaldzka 135 w Elblągu organizuje 2. Elbląską Autoriadę.

Autoriada to turniej dla dzieci z 12 placówek, które w 2012 r. przystąpiły do realizacji Przedszkolnego Programu Edukacji Komunikacyjnej Autochodzik. Podczas rozgrywek sportowo-umysłowych, dzieci będą prezentować swoją wiedzę i umiejętności z zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Ideą imprezy jest przygotowanie dzieci poprzez zabawę do świadomego, samodzielnego i bezpiecznego poruszania się po drogach.
       Nowością tegorocznej Autoriady jest zaproszenie do zabawy przedszkolaków z Przedszkola Specjalnego i z dwóch elbląskich przedszkoli z grupami integracyjnymi. Naszym celem jest pokazanie, że wszystkie dzieci mogą w pełni korzystać z Autochodzika. Dzieci o obniżonej sprawności intelektualnej i fizycznej potrzebują w większym zakresie takich pomocy dydaktycznych, dzięki którym wieloma zmysłami będą uczyć się zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Ułatwi im to przyswajanie wiedzy, z której następnie będą korzystali w życiu codziennym.
       Zapraszamy do obejrzenia zmagań maluchów.
      
      
      
WORD Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama