UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

36 wspaniałych

Dzisiaj w Urzędzie Miejskim w Elblągu zakończyło się przyjmowanie wniosków do lokalnej edycji ogólnopolskiego konkursu "Ośmiu wspaniałych". Do tego zaszczytnego miana pretenduje 36. kandydatów.

Ze zgłoszonych wniosków komisja, na czele której zasiada Anna Korzeniowska naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu, wstępnie wybierze te najbardziej odpowiadające zasadom konkursu. Następnie komisja spotka się z kandydatami i do końca marca wyłoni ósemkę wspaniałych.
     Finaliści elbląskiej edycji wystartują w ogólnopolskim konkursie. Celem "Ośmiu wspaniałych" jest popularyzowanie pozytywnych postaw i działań młodzieży na rzecz swoich rówieśników, sąsiadów z osiedla czy szkoły.
     - Postawa tych młodych ludzi ma być przeciwieństwem agresji, brutalizacji życia codziennego, ma służyć jako przykład dla innych do naśladowania - informuje Anna Korzeniowska.
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Nie „pretendować będzie 36...” a „pretenduje 36...”! W Elblągu jest ok. 20 tysięcy młodzieży. 36 kandydatów? Każdy kandydat pomaga 555 rówieśnikom? Ależ odsiew, to już są WSPANIALI! A jak wybierze się z nich ośmioro to ta ósemka będzie wręcz „odlotowa”. Jednak coś tu jest nie tak. Albo wychowawcy nie dostrzegają wspaniałej młodzieży, albo populacja jest tragiczna. Odnoszę wrażenie, ze dorośli nie stanęli na wysokości zadania i nie chciało im się złożyć wniosku... „bo kiełbasę do sklepu przywieźli i w kolejce cza było stanąć...” ale to już chyba nie te czasy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-03-12)
 • Skoro nie ma ściany dla grafficiarzy to młodzież nie chce się rozwijać. Wychowawcy też sobie folgują a młodzi ludzie są szczególnie wrażliwi na wszelkie formy. Teoretycznie wyż demograficzny a praktycznie??? Czy jest możliwe stworzenie warunków powodujących chęć rozwoju, działania? Może najlepiej będzie kiedy już dzisiaj wszyscy stąd wyjedziemy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  uczennica(2001-03-14)
 • Uczennica: są ściany i to takie móry, że aż nie do przebicia! A konkurs ten to młot pneumatyczny na miernoty!
 • Akurat co do barometru to mamy niz demograficzny, coraz mniej mlodziezy i dzieci, likwidacja szkol, laczenie klas.
Reklama