UWAGA!

777 nagród na 777-lecie Elbląga

 
Elbląg, 777 nagród na 777-lecie Elbląga

W 2014 roku Elbląg obchodzi swoje 777 urodziny. Z tej okazji na oficjalnym profilu miasta na Facebooku rozdamy 777 nagród. Konkursy startują już dziś (2 stycznia). Zapraszamy do śledzenia profilu Miasto Elbląg i wygrywania codziennie nagród związanych z naszym miastem.

777 lat to dużo czy mało? Wszystko zależy od punktu widzenia. Dla nas, mieszkańców Elbląga, to przede wszystkim powód do dumy, że mamy możliwość obchodzić taki magiczny jubileusz. Dlatego będziemy celebrować tę elbląską 777. rocznicę założenia naszego miasta przez cały 2014 rok. Mamy nadzieję, że bardzo szczęśliwy.
       Z tej okazji przygotowaliśmy 777 nagród, które rozdamy zwycięzcom konkursów na naszym oficjalnym profilu na Facebooku. Konkursy różne, o historii Elbląga, typowanie wyników zawodów sportowych, lub po prostu – kto pierwszy skomentuje – wygrywa.
       Dla wszystkich kierowców rejestrujących pojazdy mamy przygotowane naklejki PL z logo 777 lat Elbląga. Dodajemy je do wszystkich nowo wydanych tablic rejestracyjnych. Każdy, kto już zarejestrował swój samochód, a chciałby otrzymać taką naklejkę, może ją odebrać w Informacji Turystycznej mieszczącej się w Ratuszu Staromiejskim od 7 stycznia. Mamy do rozdania 100 darmowych PL-ek.
      
Monika Borzdyńska, rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama