UWAGA!

A u nas zmiany. Na lepsze i większe

2013-08-21
13:46
 
A u nas zmiany. Na lepsze i większe
fot. WS

Minęły zaledwie dwa miesiące od wprowadzenia nowej szaty graficznej Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl. Pozytywny odzew naszych Czytelników i Klientów oraz niezwykle motywująca atmosfera zmian, zachęciły wydawcę portElu do podjęcia kolejnych wyzwań i zmiany szaty samej firmy. Firma ma nie tylko nową stronę. Softel i Redakcja gazety zmieniły siedzibę. Znajdziecie nas przy 1 Maja 1c. Sprawdźcie, co jeszcze, poza publikacją gazety, możemy dla Was zrobić.

Prawdopodobnie większość Czytelników nie wie, że wydawcą gazety portEl.pl jest, funkcjonująca już od ćwierć wieku, firma Softel, a wydawnictwo prasowe stanowi jeden, ale nie jedyny obszar jej działalności.
      
       Dotychczas Biuro Obsługi Klienta firmy Softel oraz Redakcja portElu mieściły się w niezbyt obszernym lokalu przy ul. Rybackiej.
       Firma wciąż się rozwija, poszerzając zakres usług i zwiększając zatrudnienie, dlatego nadszedł czas na kolejną dużą zmianę - siedziby. Od kilku dni pracujemy w nowym biurze w centrum miasta. Odwiedźcie nas przy 1 Maja 1c. Mieści się tu Redakcja, Dział ogłoszeń i reklamy oraz Biuro Obsługi Klienta firmy Softel.
      
       Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl specjalizuje się w publikacji artykułów i informacji o charakterze lokalnym. Na łamach istniejącej od 13 lat gazety prowadzone są kampanie reklamowe, możliwe jest korzystnie z pasażu handlowego (czyli sklepów internetowych) oraz zamieszczanie wpisów w katalogu firm.
      
       Dzięki swej skuteczności, niesłabnącą popularności cieszą się ogłoszenia w portElu. Nasza baza ogłoszeń to średnio 10 tys. anonsów miesięcznie, a oferta obejmuje szeroki zakres – od ogłoszeń darmowych, prywatnych po ogłoszenia komercyjne.

 


       Od dwóch lat rozwijamy też serwis internetowy NaWynos, który umożliwia zamawianie jedzenia z elbląskich restauracji, pizzerii i barów on-line w promocyjnych cenach.
      
       Poza gazetą internetową, w ofercie Biura Usług Informatycznych Softel znajdziecie:
       hosting serwerów www,
       utrzymanie kont e-mail;
       punkt rejestracji
podpisu elektronicznego.
      
Firma oferuje też sprzedaż reklam internetowych w Kaliningradzie.
       Szczegóły oferty Softelu znajdziecie na (również nowej) stronie firmowej www.softel.com.pl.
      

Zapraszamy do nowej siedziby
      
ul. 1 Maja 1c
       82-300 Elbląg
       tel. 55 235 39 76
        
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej