UWAGA!

Aby wydobyć ukryte piękno

 Aby wydobyć ukryte piękno

 To tylko małe, złote krążki, a jednocześnie są one symbolem życiowych kamieni milowych – miłości, wierności i uczciwości. Dlatego warto, aby były po prostu piękne, wyjątkowe i podkreślające indywidualność każdego związku. Właśnie takie obrączki znajdziesz w Salonie Jubilerskim Agat, który swoim klientom oferuje biżuterię na każdą okazję.

 Ma sprawiać radość i dawać poczucie wyjątkowości. Biżuteria to nie tylko kawałek metalu i parę kamyczków – to sztuka i finezja, a także umiejętność wydobywania tego, co w nas najlepsze. Właśnie taką odnajdziesz w Salonie Jubilerskim Agat, który szczególnie kładzie nacisk na sektor obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych. Tradycje i historia tego zakładu sięgają 1991 r., kiedy to właściciele współtworzyli sklepy zajmujące się branżą jubilerską. Teraz Salon mieści się w centrum handlowym E. Leclerc przy ul. Żeromskiego 2 i współpracuje z najlepszymi specjalistami w tej branży, dzięki czemu masz gwarancję jakości i doskonale oprawionego piękna.
      
       Więcej niż tysiąc słów

       To dzień wyjątkowy, dla wielu jeden z najważniejszych w życiu, a obrączki ślubne to coś, co zostaje z nami na całe życie, dlatego ważne jest, aby były perfekcyjnie dopasowane, wyjątkowe i znakomicie zrobione. Właśnie takie znajdziesz w salonie jubilerskim Agat, który swoim klientom oferuje tysiące wzorów oraz szeroką gamę kamieni naturalnych, a zwłaszcza diamentów. Dodatkowo każda obrączka z kamieniem naturalnym jest opisana certyfikatem przez uprawionego gemmologa. Istnieje również możliwość zmian w obrębie kolorystyki poprzez zmianę kolorów oraz wstawienie wybranych kamieni na życzenie klienta. Dodatkowo, na specjalne życzenie klienta wstawiane są dwa brylanty, możliwe jest również grawerowanie – obie rzeczy w formie gratisu. Kup obrączki w salonie, a otrzymasz 20....nie, nie, już nie. Otrzymasz 30 procent rabatu! Towar zakupiony w sklepie serwisowany jest nawet po ustaniu dwuletniego okresu gwarancji (zmiana rozmiaru, usuwanie uszkodzeń mechanicznych, ponowne wstawianie kamieni itp.). Ceny obrączek zaczynają się już od około 300 zł za parę (z częściową zawartością złota próby 585).
       - Szczególnie korzystne dla klienta jest wykonywanie obrączek z materiału powierzonego. W przypadku rozliczenia transakcji złomem złota lub srebra stosujemy wyjątkowo korzystny kurs skupu oferując klientowi dodatkowy rabat na zakupiony towar – mówi Marek Czarnogórski, właściciel sklepu i dodaje: – Pomimo stałej promocji, która obecnie sięga 30 procent, z każdym klientem indywidualnie negocjujemy ostateczną cenę wykonania obrączek. Jeśli życzyłby on sobie wykonania obrączki czy też każdego innego zadanego wyrobu dokładnie z tego materiału jaki nam powierzył – u nas może to zrobić. Salon Jubilerski Agat jako jedyny w Elblągu proponuje klientom dożywotnią gwarancję na obrączki.

 

 
      
Choć goni nas czas...
       ... i nie pozwala zapomnieć o obowiązkach to warto, aby był on odmierzany precyzyjnie. Dlatego też Salon Agat stawia na jakość i oferuje takie marki zegarków jak Casio, Timex, Skagen, Adriatica czy Pierre Ricaud. To nie tylko estetyczny miernik czasu, ale także elegancki dodatek, który może stać się również wymarzonym prezentem. Aktualnie obowiązuje promocja na zegarki Casio-BabyG - 30 proc. taniej.
      

       Sztuka finezyjnego piękna
       Wyraziste, mocne, ale i delikatne, subtelne, srebrne, złote, z ogromnym wyborem kamieni szlachetnych, a przede wszystkim brylantów – biżuteria Salonu Jubilerskiego Agat to szeroki wybór, znakomita jakość i gwarancja niepowtarzalności. Ponadto każdy klient otrzymuje kartę stałego klienta, na której rejestrowany jest zakup i wszystkie dane dotyczące producenta, ceny czy daty zakupu. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu paragon staje się niepotrzebny w przypadku jakiejkolwiek reklamacji. Karta ta uprawnia do stałego rabatu, a jego wartość rośnie wprost proporcjonalnie do kwoty, na jaką klient dokonał zakupów. Najbardziej wierni klienci sięgają już poziomu kilkunastu procent rabatu. Ponadto Salon oferuje 50 procent rabatu na srebro, a także 15 procent na złoto.
      
       Najwyższa cena skupu

       Dodatkowo salon zajmuje się skupem metali szlachetnych złota i srebra, ceny skupu proponowane przez salon są zawsze najwyższe w Elblągu. Istnieje tutaj możliwość wymiany starej biżuterii na nową. Przyjdź, sprawdź i wybierz jakość w doskonałej cenie.
       Funkcjonowanie sklepu na odpowiednio wysokim poziomie w olbrzymiej części ułatwia współpraca z kierownictwem E. Leclerca, a przede wszystkim atrakcyjne promocje. Dodatkowo klienci mogą liczyć na fachową i uprzejmą obsługę.
       Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.jubiler-elblag.pl.
      
      

--------Reklama----------


      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie