UWAGA!

Akcja „Posesja” 2016

 Elbląg, Akcja „Posesja” 2016
fot. Straż Miejska

Straż Miejska przypomina, że obowiązkiem właścicieli i współwłaścicieli nieruchomości, użytkowników wieczystych, jednostek organizacyjnych, osób posiadających nieruchomości w zarządzie lub użytkowaniu, a także inne podmioty władające nieruchomością, jest utrzymywanie jej w należytym porządku i czystości.

Obowiązek taki nakłada Ustawa z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz Uchwała Rady Miejskiej w Elblągu Nr VII/78/2015 z dnia 28 maja 2015 r. w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasto Elbląg.
       Wzorem lat poprzednich w dniach 21- 25 marca prowadzone będą działania pod hasłem „Posesja” w trakcie, których sprawdzana będzie realizacja tychże obowiązków.
       W przypadku stwierdzenia rażących uchybień wobec niestosujących się do przepisów będą wyciągane konsekwencje karno-administracyjne.
      
Karolina Wiercińska, Straż Miejska w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Morze w końcu zrobicie porządek na Traugutta wiza wi wieżowców a dokładnie z tyłu za Gornosląską to obraz nędzy i rozpaczy tylko pożądnuy buldożer i wszystko zgarnąć wygląda to obrzydliwie wszystko jak na dłoni przy samym parku Dolinka wstyd porozwalane komórki przeróżne chlewiki wiaty różne dziadostwo jak na chińskim jarmarku wizytówka miasta tu zajdzcie strażnicy teksasu i posprzatajcie ten gnój z chodników a nie udajecie że pracujecie pracusie za dychę
 • Warto by było gdyby zajrzano na ul. Skrzydlatą, 100 metrów za pętlą autobusową linii nr. 8 w stronę lotniska. Tam jest dopiero wysypisko śmieci.
 • Nie strasz, nie strasz bo się ze. ..
 • Wara Wam od mojej przywatnej własności !
 • gdzie warto wystawić mandaty to SM dobrze wie, ale się boi, bo to tereny Miasta, albo tzw. prywatnych przedsiebiorców, wystarczy się przejść od stocczniowej do Urzedu Miasta i parę monych kwiatków się zobaczy. , ale przecież to powinna być codzienna robota tej zasluzonej formacji.
 • Panstwo chce kontrolowac wszystko, czy masz liscie zagrabione, pozniej wejda do domow zobaczyc czy ksiazki rowno stoja. oczywiscie dla wpolnego dobra.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  3
  sexo_niezalogowany(2016-03-09)
 • Zwracamy się do Straży Miejskiej: kontrolujcie regularnie, a już szczególnie w weekendy, działkowców na Bielanach, którzy znowu zaczęli palić śmieci. Prawo tego zabrania. Mieszkańcy Bielan mają dość cuchnącego dymu pochodzącego ze spalania śmieci na działkach.
 • Zacytuję fragment jednego komentarzu; " Mieszkańcy Bielan mają dość cuchnącego dymu pochodzącego ze spalania śmieci" - koniec cytatu. Ten apel powinien być do wszystkich mieszkańców miasta Elbląg jak i Gminy Elbląg, czyli na wioskach. Naprawdę dość już tego smrodzenia !!!! Jak długo będzie jeszcze tolerowane zatruwanie społeczeństwa !!! Przez takie spalanie Państwo wydaje olbrzymie pieniądze na leczenie ludzi, którzy zachorowali w związku ze spalaniem i zanieczyszczaniem powietrza. W mieście Elbląg jest już od dosyć dawna ustawa zabraniająca spalania w otwartych ogniskach czegokolwiek. A Gmina Elbląg na co czeka??? Zabronić również spalania wszystkiego, w tym również odpadów zielonych!!!!
Reklama