UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Akcja zima

Elbląg, Dla tych, którzy nie mogą wyjechać na ferie w góry, pozostają miejskie atrakcje
Dla tych, którzy nie mogą wyjechać na ferie w góry, pozostają miejskie atrakcje

Urząd Miejski w Elblągu szacuje, że w okresie zbliżających się ferii zimowych z różncyh form zorganizowanego wypoczynku skorzysta ponad 8 tysięcy dzieci i młodzieży.

Z półzimowisk, współorganizowanych przez Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Elbląg w szkołach podstawowych nr 9, 16 i21 oraz w Młodzieżowym Domu Kultury skorzysta ok. 360 uczestników, w tym 170 rekrutowanych i dofinansowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.
     Tegoroczne półzimowiska będą miały bogaty program. W jego ramach przewidziano m.in. zajęcia świetlicowe, korzystanie z sal gimnastycznych, boisk, pracowni komputerowych, uczestnictwo w konkursach muzycznych, plastycznych, dyskotekach, projekcje filmów, wzięcie udziału w spektaklach teatralnych w elbląskim Teatrze Dramatycznym oraz atrakcyjne wycieczki.
     W Młodzieżowym Domu Kultury na czas ferii zawieszone zostaną zajęcia dydaktyczne, a kadra MDK będzie realizowała zajęcia na rzecz dzieci uczestniczących w półzimowisku.
     W okresie ferii zimowych zapewniona zostanie uczniom możliwość spędzenia wolnego czasu w sposób zorganizowany. Elbląskie szkoły przygotowują na terenie obiektów różnorodne formy wypoczynku m.in. zajęcia sportowo-rekreacyjne w salach gimnastycznych, zajęcia w pracowniach komputerowych i plastycznych, zajęcia muzyczne.
     W 2000 roku Wydział Edukacji był współorganizatorem wypoczynku zimowego dla 8394 dzieci i młodzieży.
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama