UWAGA!

Angielski, hiszpański i niemiecki nowocześnie

2013-09-10
10:37
Angielski, hiszpański i niemiecki nowocześnie

Ucz się efektywniej języków obcych przy pomocy nowoczesnych technologii w Szkole Językowej Akcent. Ceny kursów od 80 zł za miesiąc.

Szkoła Językowa Akcent zaprasza dzieci i dorosłych na kursy języków obcych:
       - angielski
       - hiszpański
       - niemiecki.
      
       Podążając za najnowszymi trendami w nauczaniu języków obcych i cyfryzacją edukacji wprowadzamy nowe technologie nauczania do naszych kursów:
      
       - eBook to elektroniczna wersja tradycyjnego podręcznika, która jest wzbogacona o ścieżki dźwiękowe, filmy, interaktywne ćwiczenia oraz bazę powtórkowych quizów i gier. Dodatkowo można sprawdzać poprawność wymowy i intonacji oraz słownictwo z lekcji w interaktywnym słowniku.
      
       - tablica interaktywna to narzędzie, na którym można odtworzyć dla całej grupy: filmy, programy, gry, strony internetowe oraz podręczniki w formie elektronicznej. Tablica ułatwia naukę wzrokowcom i kinestetykom oraz jest niezastąpionym narzędziem zabawy dla dzieci.
      
       - MyEnglishLab to interaktywne ćwiczenia językowe dostępne online, które dostarczają różnorodne materiały motywujące do samodzielnej nauki w domu. Kursanci rozwiązując ćwiczenia i testy online otrzymują natychmiastową informację o swoich wynikach i błędach, co pozwala na śledzenie własnych postępów w nauce.
      
       - dziennik elektroniczny pozwala rodzicom komfortowo i na bieżąco kontrolować wyniki i postępy ich dziecka.
      
       Dzięki tym narzędziom wzrasta motywacja do nauki i powtórek w domu. Kursanci mają częstszy kontakt z językiem obcym, mogą też zrobić więcej ćwiczeń w obszarach sprawiających im największe problemy, dzięki temu osiągają lepsze wyniki na testach i egzaminach końcowych.
      
       Więcej informacji oraz możliwość zapisania się na kurs na stronie internetowej szkoły www.akcent.elblag.pl pod numerem tel. 665 868 688 lub w biurze szkoły na Placu Dworcowym 3a/r I piętro.
      
Nie wychodząc z domu możesz zapisać się do naszej szkoły klikając tu.
      
       Sprawdź swój poziom znajomości języka angielskiego klikając tu.
      
       Polub nas na facebooku.

       ----------- Reklama -----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej