UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Atrakcji na wodzie i lądzie nie zabraknie

Płyną, bo chcą poczuć zew przygody oraz nutkę rywalizacji, a jednocześnie pokazać, jak pięknym miejscem są wody Zalewu Wiślanego oraz Kaliningradzkiego. Polscy oraz rosyjscy żeglarze od lat spotykają się na nich, a do wspólnego świętowania zapraszają mieszkańców oraz turystów. Tegoroczne Międzynarodowe Regaty o Puchar Trzech Marszałków odbędą się w Krynicy Morskiej. To propozycja dla wszystkich, podczas której nie zabraknie różnych atrakcji.

Najpierw były Międzynarodowe Zloty Żeglarskie, które zaczęto organizować w 2006 r., trzy lata później przywrócono żeglugę na Zalewie Wiślanym. Potem przyszedł czas na porozumienie, podpisane osiem lat temu przez trzy regiony: województwo pomorskie, warmińsko-mazurskie oraz obwód kaliningradzki. Otworzyło ono drzwi do organizacji wspólnych zawodów. Tak zaczęła się historia oraz tradycja Międzynarodowych Regat o Puchar Trzech Marszałków, które co roku odbywają się w innym miejscu. Zobacz, jak było w poprzednich latach.
      
       Tym razem ich organizatorem jest województwo pomorskie, które zaprasza na wody Zalewu Wiślanego wokół Krynicy Morskiej, od 28 do 30 czerwca.
       - Regaty zostaną uroczyście otwarte w piątek, 29 czerwca. Tego dnia rozegrane zostaną trzy krótkie wyścigi, natomiast w sobotę jeden długi – wyjaśnia Grażyna Kluge, dyrektor Biura Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

Co ważne w regatach wezmą również udział dzieci oraz młodzież z trzech regionów: województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz z obwodu kaliningradzkiego. Będą one rywalizować w grupie A, B i UKS, Cadet, Laser 4,7, U16 oraz U18. Planuje się, że każda z klas rozegra maksymalnie siedem wyścigów.
       - To wydarzenie to także świetna okazja do tego, by pokazać, jak piękne są wody Zalewu Wiślanego i okoliczne tereny. To perła regionu, którą chcemy promować i zachęcać do odkrywania jej walorów – mówi Grażyna Kluge.
      
       Międzynarodowe Regaty o Puchar Trzech Marszałków to nie tylko zawody, ale i wydarzenie otwarte dla mieszkańców oraz turystów.
       - W tym roku ma ono formę zlotu, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy mają swój jacht, aby przypłynęli na to wydarzenie. Wszyscy żeglarze są tu mile widziani – zaprasza Grażyna Kluge.
       Warto dodać, że podczas regat odbędą się koncerty szantowe, spotkania środowiska żeglarskiego oraz wiele innych atrakcji.
       Więcej informacji można znaleźć na stronie imprezy, szczegółowy program znajduje się TUTAJ.


       ------------Art. promocyjny------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl