UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Awanse u strażaków

 
Elbląg, Przemysław Siagło będzie zastępcą dowódcy jednostki w Pasłęku
Przemysław Siagło będzie zastępcą dowódcy jednostki w Pasłęku (fot. Truso.tv)

11 elbląskich strażaków otrzymało awanse na nowe stanowiska w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Swoje nowe obowiązki będą pełnić od 1 lutego. - To pierwsze od dłuższego czasu tak duże ruchy kadrowe w komendzie – mówi kpt. Łukasz Kochan, dowódca elbląskich strażaków.

- W ostatnim czasie 5 osób przeszło na emeryturę, zakończył się nabór nowych kandydatów w ich miejsce, teraz czekają ich szkolenia, by mogli rozpocząć służbę. W związku z tym konieczna była zmiana organizacyjna, dlatego zdecydowałem o awansach w przypadku jedenastu stanowisk w strukturach Komendy Miejskiej PSP – mówi kpt. Łukasz Kochan, komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu.
       Od 1 lutego swoje stanowiska zmienią: st. kpt Tomasz Marcinkowski (będzie p.o. Dowódcy JRG nr 3 Pasłęku), kpt. Paweł Raczewski (będzie p.o. kierownika sekcji kontrolno-rozpoznawczej Komendy Miejskiej PSP), kpt. Marek Siółkowski (będzie dowódcą zmiany JRG nr 3 w Pasłęku), kpt. Piotr Woliński (będzie p.o. dowódcy zmiany JRG nr 1 w Elblągu), mł. kpt. Kajetan Olszak (będzie p.o. dowódcy zmiany JRG 2 w Elblągu), mł. kpt. Adrian Baran (będzie dowódcą zastępu JRG nr 3 w Pasłęku), mł. kpt. Paweł Olszewski (będzie zastępcą dowódcy zmiany JRG nr 1 w Elblągu), asp. sztab. Piotr Palczewski (będzie dowódcą zmiany JRG nr 1 w Elbląu), mł. asp. Patryk Jarocki (będzie dowódcą zastępu JRG nr 1 w Elblągu), mł. asp. Robert Bojanowski (będzie starszym inspektorem sekcji kontrolno-rozpoznawczej KM PSP), a także st. kpt. Przemysław Siagło, który będzie pełnił obowiązki zastępcy dowódcy JRG nr 3 w Pasłęku.
       - Nadal też będę pełnił funkcję rzecznika prasowego elbląskiej PSP – zapewnia Przemysław Siagło, który w straży pracuje od 21 lat, od 8 lat jest rzecznikiem elbląskich strażaków.
       Obecnie w elbląskiej straży pracuje 150 strażaków.
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama