UWAGA!

Babciu, dziadku zabierz wnuczka do Rodzinnego Parku Rozrywki

2013-07-11
13:50
 
Babciu, dziadku zabierz wnuczka do Rodzinnego Parku Rozrywki

Przyjedź do Rodzinnego Parku Rozrywki. Nowością w cenniku jest bilet dla seniora – osoby powyżej 60. roku życia płacą za wstęp 12 zł. Rodzinny Park Rozrywki na Nowej Holandii zaprasza przez całe wakacje!

Zjeżdżalnia Lew Gigant, zoo, wypożyczalnia rowerów wodnych, ścieżka edukacyjna, replika Osady Wikingów i place zabaw na świeżym powietrzu – to wszystko znajdą Państwo w Rodzinnym Parku Rozrywki na Nowej Holandii. Dojazd obwodnicą Elbląga w kierunku Warszawy przy stacji benzynowej Shell. Na terenie parku działają również punkty gastronomiczne i dwie restauracje – grill bar oraz karczma.
      
       - W lipcu wprowadziliśmy nowy bilet do naszego cennika. Bilet dla seniora to tańsze wejście dla osób powyżej 60. roku życia. Babciu, dziadku zabierz wnuczka do Parku Rozrywki. Szukając odpoczynku po kolejnym upalnym dniu tegorocznych wakacji zapraszamy elblążan do parku. Odpoczynek proponujemy połączyć z obiadem w jednej z naszych restauracji - informuje Marcin Maj, menadżer RPR.
      
       Informacja dla organizatorów kolonii i pół kolonii w naszym regionie: Park Rozrywki organizuje całodniowe pobytu dla grup zorganizowanych oraz obsługę wycieczek. Kontakt w sprawie terminu przyjazdu pod numerem telefonu 55 615 10 85 oraz 602 855 255, zamówienia również mailowo na rpr@nowaholandia.pl.
      
      
       Zobacz atrakcje parku na zdjęciach na facebooku.
      
      
------------- Reklama -------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej