UWAGA!

Badania czasu przejazdu w tramwajach

 
Elbląg, Zdjęcie z konkursu Fotka miesiąca: Tramwaj po szynach mknie (Styczeń 2015)
Zdjęcie z konkursu Fotka miesiąca: Tramwaj po szynach mknie (Styczeń 2015) Fot. Nick™

Od 1 do 8 maja na wszystkich liniach tramwajowych komunikacji miejskiej w Elblągu będą prowadzone badania rzeczywistego czasu przejazdu pomiędzy poszczególnymi przystankami. W związku z tym, w czasie prowadzenia badań mogą wystąpić kilkuminutowe rozbieżności w stosunku do zaplanowanego rozkładu jazdy.

Wyniki tych badań zostaną wykorzystane w celu dostosowania rozkładów jazdy linii tramwajowych do rzeczywistych warunków panujących w ruchu drogowym.
       Szanowni pasażerowie - zwracamy się z prośbą o uwzględnienie w swoich planach podróży w tym czasie (1 – 8 maja), możliwości wystąpienia kilkuminutowych przyśpieszeń lub opóźnień w kursowaniu tramwajów.
       Jednocześnie informujemy, że wszystkie odjazdy z pętli będą wykonywane zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy.
      
Michał Górecki, ZKM Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Zróbcie badania jak podczas jazdy tłuką kołami tramwaje-stare Polskie i niszczą budynki.
 • Jaja!!! Badania kosztem pasażerów. Myślałem, że to co pokazywał nieodżałowany Bareja już nie wróci, a tu proszę.
 • O, Pan niedorzecznik Michał i przejawy błyskotliwej pomysłowości. A ja mam taki pomysł: skończ waść, wstydu oszczędź. Jedź do Gdańska, Poznania, Wawy, zajrzyj motorniczemu przez szybkę i zobacz na prędkościomierzu jak powinien jeździć tramwaj, by stał się ciekawą alternatywą dla pojazdów i stał się preferowanym środkiem transportu. Tu naprawdę nie ma co badać. Chyba tylko dlaczego koła w tramwajach są nieprzetoczone, tłuką niemiłosiernie niszcząc infrastrukturę, i dlaczego w TE pracuje techniczny też tłuk, że wypuszcza takie złomy na trasę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  3
  FanBoyPanaMichała(2015-04-28)
 • Mam pomysl zrobcie dziury we wszystkich tramwajach w podlogach bedziemy sie bujac jak flinstonowie bedzie ubaw po pachy no i sport to zdrowie i mniej halasu bedzie same plusy
 • Górecki pokaż dyplom ukonczonych studiów i specjalności dot. komunikacji miejskiej. Bo chyba tego nie masz? Czas zweryfikować poziom wykształcenia pracowników biurowych w ZKM.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  3
  Zepsutykasownik(2015-04-28)
 • w końcu !!!! a potem akcja z autobusami i może wtedy będzie się normalnie podróżować a nie wlec autobusem jak ślimak bo kierowca jest zmuszony "gubić" czas.
 • A co chcecie. Od niemodernizowanych torowisk jest taki hałas. Wystarczy pojechać na Browarną jak ciszej jest. A koła tłuką przez smarowane pętle Ogólna i Druska.
 • a po co GPS za grube miliony ? one nie potrafią czasu przejazdu zmierzyć ? przecież kosztowały 2 razy więcej jak cały elbląski tabor -
 • Czytając wpisy utwierdzam się w przekonaniu że banda idiotów i malkontentów w Elblągu ma się dobrze, co by nie robić ciągle będą szczekać. A ja tak czekam kiedy te śmieci wyjadą z Naszego miasta i będzie się żyło normalnie normalnym ludziom mmmmm.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  normalnyelblążanin(2015-04-29)
Reklama