UWAGA!

Bądź fit z MOSiR-em. Przyjdź na trening!

 Elbląg, Bądź fit z MOSiR-em. Przyjdź na trening!
fot. Michał Skroboszewski

Wiosna w pełni, więc to doskonały czas, by wybrać się na zajęcia Fit Camp, które pomogą nam zadbać o formę, zdrowie i kondycję. A to z kolei sprawi, że wkrótce będziemy mogli cieszyć się z najlepszej sylwetki, jaką kiedykolwiek mieliśmy. Kolejny trening już dziś o godz. 19.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Jump Fitness Maciej Skrobotun zapraszają na cotygodniowe zajęcia Fit Camp. W każdy piątek w Pałacu Fitness przy Bulwarze Zygmunta Augusta odbywają się zajęcia, w których uczestniczą zarówno ci, którzy chcą zadbać o zdrowie i kondycję, jak i osoby, których głównym celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów.
       - Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważny dla zdrowego trybu życia jest ruch - wyjaśnia Maciej Skrobotun. - Aby być fit, nie trzeba bowiem wyciskać z siebie litrów potu w siłowni. Wystarczą proste ćwiczenia np. podskoki, bieg w miejscu czy brzuszki. Ważne, by były wykonywane sekwencyjnie. Sport powinien być dla nas doskonałą zabawą, poprawiać nastrój i mieć na nas pozytywny wpływ.
       Jak twierdzą uczestnicy zajęć, na sportową aktywność mogą sobie pozwolić wszyscy, bez względu na wiek i płeć. Do wspólnych ćwiczeń możemy także namówić znajomych oraz rodzinę. A wszystko po to, by sport sprawiał wszystkim radość i był doskonałą zabawą. I właśnie poprzez organizację takich zajęć organizatorzy chcą rozruszać elblążan i namówić ich do aktywnego i co ważne zdrowego trybu życia. A jeśli nasz organizm domaga się intensywniejszej aktywności, trener personalny Maciej Skrobotun podpowie, jak ułożyć sobie własny trening, aby w zależności od potrzeby zwiększyć wytrzymałość i nabrać siły.
       Podczas zajęć uczestnicy nie tylko ćwiczą, ale także pogłębiają swoją wiedzę na temat różnych form treningu, odżywiania i stosowania odpowiedniej diety. Trenerzy personalni dobiorą dla ciebie odpowiednią dietę i zestaw ćwiczeń, a wszystko w prosty i przyjemny sposób. Uczestnicy Fit Camp mogą skorzystać m.in. z analizy składu ciała z której dowiedzą się w ilu procentach ich organizm składa się z mięśni, wody i tłuszczu. Znajomość wszystkich parametrów naszego ciała pozwala lepiej zrozumieć jak poprawić samopoczucie oraz prawidłowo zrzucić lub utrzymać wagę.
       Zajęcia Fit Camp realizowane w ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em” odbywają się w każdy piątek o godz. 19 w Pałacu Fitness przy Bulwarze Zygmunta Augusta 12. Zajęcia prowadzi Maciej Skrobotun. Wstęp na zajęcia to koszt 5 złotych. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 608-816-708.
      
      
Patronat nad akcją Aktywuj się z MOSiR-em objęła Elblaska Gazeta Internetowa portEl.pl
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Mam pytanie ktoś powie mi czy opłaca się iść na zajęcia?Suma wstępu bardzo symboliczna i zachęcająca ale mi chodzi o efekty ćwiczeń.
  • Z pewnością tak, ale efekty nie przyjdą po pierwszym razie. To jest zachęta. Jeżeli przez cały tydzień będziesz ćwiczyć w domu, lub wieczorami zaczniesz biegać, efekty zobaczysz po 2 tygodniach. Ale to będzie jaskółka:) która mam nadzieję zachęci do większego ruchu.
  • czy w miesiącach letnich będzie prowadzona gimnastyka i czy tylko w piątki o 19?
Reklama