UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bal Absolwenta I LO

Uprzejmie informujemy, że jesienią 1999r. zawiązał się Komitet Założycielski Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu.
     Komitet opracował statut i doprowadził do zarejestrowania Stowarzyszenia w dniu 31.03.2000r. Celem Stowarzyszenia jest m. in. dbałość o dobrą opinię i kultywowanie tradycji ILO oraz utrzymywanie więzi z wszystkimi absolwentami naszego liceum..
      Walne Zebranie, które ma w programie zatwierdzenie statutu i wybór władz Stowarzyszenia odbędzie się 30 września 2000r. o godz. 1400 w I LO. Wieczorem, o godz. 1900 planowany jest Bal Absolwenta w Hotelu „Żuławy”.
      Serdecznie zapraszamy do udziału w Stowarzyszeniu jako członek zwyczajny lub wspierający. Deklaracja członkowska jest dostępna na stronie internetowej ILO pod adresem http://www.softel.elblag.pl/ILO
      Formalności można też dokonać przed Walnym Zebraniem lub codziennie w sekretariacie ILO przy ul. Pocztowej 2 tel. (0-55) 232-57-85
     Chętnych do udziału w Balu Absolwenta prosimy o dokonanie wpłaty w wysokości 80 zł do 20.09. na konto bankowe
     Bank Pekao S.A. II o/ Elbląg
     ul. Stary Rynek 18a
     10701164-15-440-2221-0100
     Zapewniamy rezerwację noclegów w hotelu „Żuławy”, który prowadzi nasza absolwentka Lucyna Szczygieł tel.(fax) (0-55) 234-83-38
     Prosimy o powiadomienie innych osób zainteresowanych ideą naszego Stowarzyszenia.
     
     Przewodniczący Komitetu Założycielskiego
     Władysław Król
     
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama