UWAGA!

Bal charytatywny dla Pauliny

 Elbląg, Bal charytatywny dla Pauliny

Elbląski Klub Szefów Kuchni co roku od początku swojego istnienia organizuje bal w karnawale, z którego dochód jest przeznaczany na wsparcie osób potrzebujących. W tym roku wsparcie organizatorzy charytatywnej akcji przekażą walczącej z chorobą Paulinie.

Paulina to 24-latka, która doświadczyła tragicznego wypadku, upadając z wysokości i łamiąc kręgosłup. Teraz, z uszkodzonym rdzeniem kręgowym i brakiem czucia od piersi w dół, wymaga intensywnej fizjoterapii, leków i specjalistycznego sprzętu. Obecnie przebywa na oddziale neurochirurgicznym, a po wypisie z szpitala będzie potrzebować specjalistycznej rehabilitacji, wózka inwalidzkiego, łóżko medyczne i adaptacji domu. Jej mama Marzena apeluje o pomoc finansową, aby zapewnić Paulinie niezbędne środki przed wyjściem ze szpitala, umożliwiając jej budowanie nowej, innej przyszłości. Szczegółowe informacje oraz zbiórka dla Pauliny znajdują się tutaj.

Bal Charytatywny z Kolacją Degustacyjną przygotowuje 12 szefów kuchni i kucharzy Elbląskiego Klubu Szefów Kuchni. Kolację umili występ 11-osobowej orkiestry z muzyką na żywo. O oprawę muzyczną zadba DJ z MegaMegafon.

Na licytacji dla Pauliny znajdą się między innymi rękawice Dariusza Michalczewskiego oraz koszulka reprezentacji Polski Piłkarek Ręcznych z autografami. Osoby chętne przekazać coś na licytację, proszone są o kontakt z organizatorami.

Warto się pospieszyć - została już tylko połowa wolnych miejsc.

 

 

10 lutego, godz. 19

Restauracja Dom Królów hotelu Focus Elbląg

Koszt: 290 zł/ os.

Zapisy: bal24@eksk.eu, tel. 663 99 71 71

 

Organizator zapewnia możliwość noclegu z rabatem dla uczestników balu.

 

link do zbiórki dla Pauliny

link do wydarzenia na FB

 

---komunikat---


Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama