UWAGA!

Bal Nocy Andrzejkowej w Hotelu Elbląg****

 Bal Nocy Andrzejkowej w Hotelu Elbląg****

W listopadową Andrzejkową noc, swój los wywróżę sobie, w królewskich komnatach z historią, gdzie niegdyś bywali królowie. Na wyjątkowy Bal Nocy Andrzejkowej Hotel Elbląg zaprasza 30 listopada o godz. 20. Karta wstępu jedyne 180 zł za osobę.

Hotel Elbląg zaprasza również na Bal Nocy Sylwestrowej inspirowany tradycją dworskich bali maskowych, królewskimi smakami oraz muzycznymi konfetti. Bal odbędzie się 31 grudnia o godz. 20. Karta wstępu 350 zł/os.
      
       Podczas Balu Andrzejkowego i Sylwestrowego zapewniamy bogaty wybór dań w konwencji obfito zastawionych bufetów, open bar alkoholowy, dźwięki muzyki mechanicznej. W programach obu uroczystych wieczorów nie zabraknie dodatkowych atrakcji jak chociażby pokazy kulinarne, wybory króla i królowej balu oraz losowania nagród niespodzianek.
      
       Przeżyjecie Państwo niezapomniane chwile pośród wnętrz stylem nawiązujących do XVI-wiecznych wnętrz zamkowych - wnętrz, które wciąż pamiętają niejeden z organizowanych tu bali.

 


       Nowy szef hotelowej kuchni podzieli się z Państwem bogactwem swoich zawodowych doświadczeń oraz zaprosi w kulinarną podróż, której ideą jest odkrywanie nieznanych inspiracji smakowych. Bogato zastawione bufety pełne będą smakowitych i delikatnych przystawek, przepysznych dań ciepłych oraz dopełniających „dzieło” deserów i przekąsek. Naszą wspólną przygodę dopełni bogaty wybór napojów i alkoholi dostępnych w trybie bez limitu – przyrządzać będziemy również tematyczne drinki. Nie zabraknie również napojów i drinków bezalkoholowych.
      
       Przypominamy również, że Hotel Elbląg i Restauracja Do Królów to również cykliczne „Piątkowe wieczory taneczne”. W programie każdego wieczoru przepyszna kolacja z lampką wina, muzyka mechaniczna na żywo oraz kulinarna niespodzianka szefa kuchni połączona z degustacją.
      
       Więcej informacji na www.hotelelblag.eu oraz w recepcji hotelu.
      

--------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie