UWAGA!

Baw się jak w latach 90.

2013-09-07
11:00
Baw się jak w latach 90.

To były dobre czasy! Matura, studia, pierwsza praca, znajomi, nowe mieszkanie, podróże, kolejny samochód. Spotkaj dawno niewidzianych znajomych w klubie Epoca na imprezach w klimacie lat 90. Piątek i sobota przez całą jesień dla szukających klimatów i imprez dla ludzi w swoim wieku.

Epoca jesienią robi ukłon w stronę wszystkich trzydziestolatków z Elbląga i zaprasza w każdy weekend na imprezy w stylu lat 90. Klub zaprasza w każdy piątek i sobotę na górny parkiet – tam imprezy w klimacie lat 90. poprowadzą najpopularniejsi prezenterzy muzyczni z Elbląga. Będzie to co pamiętamy z tamtych czasów! Najważniejsze, że będą znajomi dawno nie widziani lub odwiedzający Elbląg tylko co jakiś czas. Epoca i lata 90., czyli ulubione klimaty trzydziestolatków z Elbląga – pod tym hasłem goście klubu znajdą imprezy dla ludzi w swoim wieku.
      
       - Serdecznie zapraszamy i polecamy nasze imprezy na organizację Urodzin, Imienin, Parapetówek lub spotkań integracyjnych ludzi z Państwa Biura. Dobra oferta cenowa oraz bonus od klubu do każdej rezerwacji - informują organizatorzy.
      
      
Rezerwacje pod numerem telefonu 503 699 189.
      
       Epoca – klub dla trzydziestolatków z Elbląga
      

       ------------ Reklama -----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej