UWAGA!

Baw się razem z nami!

Książki poszły w kąt, a swetry do szafy. Lato rozpoczęło się na dobre i nie zamierza nas opuścić! Teraz liczy się słońce, plaża i dobra zabawa. To wszystko znajdziecie kilka kilometrów od Elbląga - już dziś rusza Plaża Suchacz!

Plaża Suchacz to projekt, który zakłada, że każdy znajdzie coś dla siebie. Imprezy, koncerty, pokazy, letnie kino i atrakcje dla dzieci – to miejsce będzie tętniło życiem!
      
       Jest muzyka, jest impreza!
       Wielkie otwarcie nastąpi już w piątek, 3 lipca. Na początek koncerty. Ci, którzy przyjadą będą mogli posłuchać takich gwiazd gatunku jak Mejk, Veegas, a na deser legenda disco polo – zespół Boys! Będzie można również zobaczyć wielki pokaz laserowy. Start o godz. 20.
       Z kolei w sobotę, 4 lipca, wszyscy, którzy pojawią się w Suchaczu usłyszą na żywo Pięknych i Młodych. Tego wieczoru będzie można również zobaczyć niesamowity pokaz sztucznych ogni. Będzie się działo! Początek imprezy o godz. 20.
       Jednorazowe bilety na koncerty w przedsprzedaży kosztują 20 zł, w dniu imprezy – 25 zł. Karnet na dwa dni imprezy to koszt 35 zł. Można je kupić przez Internet, a także w wybranych sklepach. Uwaga! Tylko w piątek (3 lipca) każdy, kto zjawi się przed godz. 22 będzie mógł kupić bilet na miejscu za 20 zł!
       Specjalnie dla gości imprezy zorganizowano możliwość powrotu do Elbląga autobusem. Bilety, które kosztują 5 zł, będzie można nabyć w kasie na plaży. Pierwszy kurs o godz. 2.30.
       Na imprezę można również dojechać taksówkami z banerem Plaża Suchacz. Na hasło "Plaża Suchacz" otrzymasz 20 proc. rabatu od poniesionej kwoty.

 


       Bawmy się wszyscy!
       Plaża Suchacz to nie tylko koncerty. Już w niedzielę, 5 lipca, odbędzie się rodzinny piknik. Dzieci będą mogły atrakcyjnie spędzić czas na dmuchanych zjeżdżalniach, będą niespodzianki i gadżety dla najmłodszych. Początek o godz. 12. Ale to jeszcze nie koniec, to nie jednorazowa akcja – tak będzie w każdą niedzielę. Plaża Suchacz zaprasza na Letnie Dni Dziecka! Wszystko całkowicie za darmo!
       Będą również atrakcje filmowe – w każdą środę całkowicie za darmo będzie można skorzystać z Letniego Kina. Wejście na plażę poza koncertami będzie bezpłatne.
      

Więcej informacji szukaj na facebooku Projektu Plaża!
      

      
------Art. sponsorowany-------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie