UWAGA!

Bez ciepłej wody

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi na miejskiej sieci ciepłowniczej od godz. 23.30 w niedzielę 18 sierpnia do godz. 4 w środę 21 sierpnia wystąpi przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej.

Wyłączenie dotyczy budynków zlokalizowanych w obszarze ulic: Ogólna, Fromborska, Królewiecka (od nr 102 wzwyż), Piłsudskiego, Żyrardowska, czyli między innymi osiedli Nad Jarem, Metalowców, Rakowo, Zakrzewo, Kamionka, Bielany.
       Przepraszamy odbiorców za utrudnienia z tym związane.
      
      
      
      
Dyspozytor Sieci EPEC
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Niech tylko podane godziny sie wudłużą. Jestem ciekaw czy za przesył, gotowość etc. na ciepłą wode odliczą pieniądze za ten okres i co na to elektrociepłownia która wytwarza ciepło a epec to tylko przesył na miasto skoro drą koty miedzy sobą ?
 • Jak zwykle prace są prowadzone w największy upał, kiedy to robotnikom utrudni życie a mieszkaniec nie wykąpie się a podczas upałów właśnie to jest bardziej konieczne niż zwykle.
 • tyle dni bez cieplej wody, na glowe upadli chyba.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  mieszkaniecbezwody(2013-08-18)
 • Jak my nie zapłacimy w terminie za ciepłą wodę to od razu kara i ponaglenie zapłaty. A w drugą stronę to nic, podpisaliśmy umowę to teraz niech EPEC nam zapłaci za niedotrzymanie umowy. takie jest prawo i powinno dotyczyć obu stron a nie tylko informacja że nie będzie ciepłej wody. takie praktyki to tylko u nas bo w innych krajach przedsiębiorstwa płacą za niedostarczenie klientowi wody.
 • Już nawet od 16 sierpnia trzeba czekać 5 minut albo nawet więcej, żeby ciepła woda się nagrzała. Zimna leci a nabija licznik na ciepłą wodę. Ciekawe kto za to zapłaci ????
 • Formalny podział administracyjny miasta na dzielnice nie istnieje, a tu rzucają nazwami nie wiadomo co znaczącymi. Teraz grom go wie czy mieszkam Nad Jarem, a może na Kamionce albo w Zakrzewie i gdzie tej wody nie będzie???? Podaliby jak ludzie na jakich ulicach, skoro i tak nie będzie to chociaż można by się jakoś przygotować :(
 • kazku, na wszystkich budynkach, w który nie będzie ciepłej wody wiszą ogłoszenia. ..
 • Legionów to dzielnica KAMIONKA. Mieszkasz i nie wiesz?
 • Legionów do NAD JAREM !!!
 • A moim zdaniem to co jest z ciepłą woda w okresie jej braku to czyste złodziejstwo ponieważ przekręcając kurek w strone ciepłej wody, leci zimna a co za tym idzie licznik ciepłej wody nabija na koszty jak za ciepłą. CZŁOWIEK Z PRZYZWYCZAJENIA USTAWIA NA WODE LETNIĄ BĄDŹ CIEPŁA A LICZNIK Z CIEPŁEJ BIJE mimo że faktycznie ciepłej nie ma. Pion z ciepłą woda powinien być całkowicie odciety po przez zawory główne. Mnoząc tak ilośc oddanej wody "ciepłej" która defakto jest zimna na gałce czerwonej razy ilość mieszkańców i hektolitry wskazane na licznikach EPEC okrada nas bez mydła bo i tak pobierze za naliczanie licznika. Apel do Was w tym okresie odkręcajcie tylko wodę z kurkiem "zimnej" nie dajcie sie robić w konia i czekamy na wypowiedź EPECU w tej kwestii.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  16LATEK(2013-08-19)
Reklama