UWAGA!

Bezpieczne przestrzenie - przyjdź na debatę

 Elbląg, Bezpieczne przestrzenie - przyjdź na debatę

Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu oraz Komendant Miejski Policji w Elblągu zapraszają na jutrzejszą (6 listopada) debatę pn. „Porozmawiajmy o Bezpiecznych Przestrzeniach”. 

Spotkanie odbędzie się 6 listopada, o godzinie 10 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu przy Al. Grunwaldzkiej 137.
      
       Zobacz materiał filmowy Telewizji Elbląskiej
      
Jakub Sawicki, KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Do denaty powinni być doproszeni przedstawiciele prokuratury i sądownictwa. Bez ich poważnego traktowania przestępczości nieletnich, a w szczególności przestepstw przeciwko zdrowiu i życiu, pobić i rozbojów, policja niewiele zdziała i ma związane ręce, samo łapanie, a po paru godzinach wypuszczanie przez sędziego / prokuratora młodocianych przestępców tylko rozzuchwala, a na pewno nie tworzy bezpiecznych przestrzeni.
  • co się dziwisz, młodocianych bo Unia krzywo patrzy za to robia miejsca w celach za jazde rowerem po dwóch piwach.
  • wszyscy mają wszystkich śledzić, jak najwięcej ogrodzeń, kamer, podsłuchów, nikomu nie ufać, wszyscy są podejrzani, nie deptać trawników i wprowadzić starą antyczną rzymską zasadę: homo homini lupus est. Jeszcze trochę a dostaniemy pozwolenia na broń. Wtedy będzie spokojnie. .. .jak na wojnie.
  • Co za ciołek postawił tablice "Bezpieczna przestrzeń" na skwerku pomiędzy Mickiewicza, a Żeromskiego? Ciemno jak w d. .. a tam siedzą i chleją na ławeczkach, placu zabaw i "siłowni" tylko bluzgi lecą. I gdzie ta bezpieczna przestrzeń ja się pytam.
Reklama