UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bezpłatna gazetka pomysłem na promocję

Elbląg, Bezpłatna gazetka pomysłem na promocję

Właśnie ukazał się pierwszy numer bezpłatnego magazynu wydawanego przez Urząd Miejski w Elblągu. „Elbląski Serwis Miejski” ma nie tylko promować miasto, lecz także informować mieszkańców o aktualnej polityce prezydenta i urzędników.

- „Elbląski Serwis Miejski” ukazywać się będzie raz na kwartał. Przedstawiać w niej będziemy najważniejsze tematy oraz wydarzenia dotyczące życia miasta, decyzje podjęte przez władze Elbląga oraz inwestycje, które realizowane są w naszym mieście – mówi Monika Betcher-Jankowska, p.o. dyrektora Departamentu Komunikacji Społecznej.
       W kwartalniku publikowane będą autorskie teksty pracowników Biura Prasowego Prezydenta Elbląga.
       - Chcemy rzetelnie informować mieszkańców o wszystkim tym, co dzieje się w urzędzie – podkreśla Kamil Czyżak, z biura prasowego UM.
       Gazetka będzie rozprowadzana na terenie całego miasta w nakładzie 20 tys. sztuk. Aktualne numery magazynu będzie można znaleźć w wybranych sklepach, instytucjach i bankach. Elbląski Serwis Miejski trafi też bezpośrednio do naszych mieszkań.
       W pierwszym numerze kwartalnika możemy przeczytać m.in. wywiad z prezydentem Grzegorzem Nowaczykiem, rozmowy: z Elżbietą Gelert, elbląską radną i dyrektorką Szpitala Wojewódzkiego, Anną Tworus, kierownikiem Ratusza Staromiejskiego oraz z Pawłem Lulewiczem, dyrektorem Elbląskiego Parku Technologicznego. Jest też informacja o planach związanych z Górą Chrobrego, notka o przenosinach kolejnej instytucji na Wyspę Spichrzów i program imprez organizowanych w ramach Coolturalnej Starówki.
       Wydawanie „Elbląskiego Serwisu Miejskiego” to koszt 14.480 zł netto. Kwota ta pokrywa projekt, druk i kolportaż gazetki.
      
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Powrót do sprawdzonych metod z lat 90` z kadencji prezydenta Gburzyńskiego. Ówczesne władze wydawały "Kurier Elbląski", któremu szefował Arkadiusz Jachimowicz, siedzibę redakcja miała w budynku Urzędu Miejskiego. Jak każda prasa wydawana i finansowana z budżetu miejskiego reklamowany obecnie "Elbląski Serwis Miejski" ma za zadanie przede wszystkim promowanie decyzji urzędującej władzy. I samą władzę także. Aż chce się zapytać jak w tym trudnym oszczędnościowym budżecie miasta znaleziono środki na takie wydawnictwo?
 • dobry krok, ludzie będą wiedzieli co się dzieje w urzędzie, nie tylko telewizja i gazety. czasami niestety część informacji jest pomijana i nie dociera do ludzi. + dla biura prasowego za dobry pomysł + też za dobrą cenę
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  majster klepka(2011-07-27)
 • Popieram tylko dlaczego Elbląskie gazety bezpłatne są drukowane w olsztynie. CO W ELBLĄGU NIE MA DRUKARNI CO MY NIE POTRAFIMY. Każde miejsce pracy na wagę złota a widać w Ratuszu nie zależy nikomu na tym. NIE DLA olsztyna.
 • Jeśli nie będzie, to kolejna propagandowo odmóżdżająca papka, jaką na razie karmią nas elbląskie (a w skali kraju ogólnopolskie) media, to jestem za.
 • przecież o tym co się dzieje w ratuszu, informuje na wszystkich portalach miejskich i w radio pani Anna i inne osoby z urzędu, więc wydatek ten jest zbędny :-(
 • może by tak te pieniądze przeznaczyć na podwyżki plac obslugi w szkołach bo niedługo ludzie zdechna z głodu to dopiero bedzie o czym poisać jakos na nowe stanowiska nazwe departamenty pieniądze są a co z ubogim ludem który nie ma ZNP ani Solidarnosci za sobą
 • nastepny, poroniony pomysl. nie ma potrzeby wydawania moich pieniedzy. ludzie i miasto wszystko mi przekaza o pracy urzedasow. !!
 • W Elblągu trzeba wydawać pieniądze !
 • Przecież to chała niema nic konkretów tylko zabawy, a to rowerowe, a to góra Chrobrego, a to inne bzdety, a Elbląg potrzebuje konkretów, a pobawić się może Pan Prezydent po godzinach pracy. Więcej miejsc pracy, więcej mądrych urzędników, ktorzy rozumieją co petent do niego mówi. Mniej kumoterstwa i znajomości, więcej pracy dla młodych ludzi, więcej inwestycji która dawała by zatrudnienie. Bo jeśli to się nie zmieni to Pan Nowaczyk nie bEdzie miał kim i czym rządzić. takie są realia. Bo jak do tej pory to lanie wody ni bicie piany na każdym roku stoją Banki, które nie mają komu udzielać pożyczek bo elblążanie są bez pracy. I co dalej Panie prezydencie czy myśli Pan przeczekać swoją kadencję zajmując się bzdurami i drukowaniem Serwisu Elbląskiego.
 • To ile dziur w jezdniach można byłoby załatać za te 14 tys zł ?!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wolnośćrządzi(2011-07-27)
 • Rozumiem że w tym biuletynie bedzie tez zawarta kwartalna informacja o postepującej reformie w miejscowym samorzadzie, oszczędnosciach wynikajacych z tej reformy i korzyściach dla mieszkańców.
 • Też bym taką gazetkę chciał w mojej gminie Gronowo Elbląskie. .. ..
Reklama