UWAGA!

Biblioteka Elblaska zamknięta

 Elbląg, Biblioteka Elblaska zamknięta

W świetle informacji podanych przez Bibliotekę Narodową, na podstawie decyzji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Biblioteka Elbląska im. C.Norwida wraz z filiami zostaje zamknięta dla czytelników od 12 marca do 25 marca 2020 r.

Wszystkie zaplanowane przez bibliotekę wydarzenia/spotkania zostają odwołane, a o ich nowych terminach będziemy informować. Termin zwrotu książek zostanie automatycznie przedłużony.

Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Przecież średnio w bibliotece jest 1-2 osoby w chwili wypożyczania książek. To jakiś absurd alby wykorzystanie sytuacji w celu zrobienia sobie wolnego. Budżetówke na to stać.
  • 1 lub 2 pracowników obsługuje dziennie 70 osób, i tylu osobom może przekazać wirusa. którym mógł zostać wcześniej obdarowany przez innego klienta. Zalecam uruchomić wyobraźnię!
  • Ja w moim sklepiku choć małym przyjmuje chyba około 1000 przez dzien i co mam powiedzieć. Może zamknąć? Więcej jednorazowo w kiblu widuje niż w bibliotece przy lądzie z całym szacunkiem na bibliotekarzy.
  • Biblioteki nieczynne A co mają powiedzieć ekspedientki tyle ludzi przewija sievw ciągu dnia. To już przesada. W Bibliotece przecież nie ma dużych skupisk ludzi.
  • Jestem bardzo ciekawa czy te osoby które są tak doskonale zorientowane ile ludzi korzysta z biblioteki - sami z niej korzystają.
  • Dla czytelników nieczynne ale my w Bibliotece pracujemy
  • I instytucjach zamkniętych od wczoraj w mieście (a nie będących instytucjami oświatowymi i opiekuńczymi)pracownicy normalnie pracują. Nikt tych osób nie zwolnił z obowiązku świadczenia pracy. Jeśli pracownik ma dzieci do lat 8,korzysta z 14 dni mu przysługujących, reszta może wziąć urlop wypoczynkowy, a jeśli  źle się czuje zwolnienie na telefon. A nauczyciele mają płacone z góry, i będą siedzieć w domu.
Reklama