UWAGA!

Błękitna flaga dla Krynicy Morskiej

Kąpielisko w Krynicy Morskiej otrzymało “Błękitną flagę” - międzynarodowe wyróżnienie przyznawane nadwodnym obiektom turystycznym.

“Błękitna flaga” to nagroda przyznawana kąpieliskom i przystaniom jachtowym, które spełniające najwyższe kryteria w zakresie jakości wody, zarządzania środowiskowego, bezpieczeństwa oraz prowadzonych działań edukacyjnych i informacyjnych. Znak “Błękitnej flagi” przyznawany jest na jeden sezon. Szczyciło się nim blisko 4 tys. obiektów w 32 krajach na całym świecie.
     W tym roku międzynarodowe jury, w skład którego weszli m.in. przedstawiciele Światowej Organizacji Turystycznej, Programu Ochrony Środowiska ONZ, Międzynarodowej Federacji Ratownictwa Wodnego, po raz pierwszy przyznało “Błękitne flagi” polskim obiektom. Uhonorowano w ten sposób kąpieliska w: Sopocie, Gdyni, Trzebiatowie, Rewalu i Krynicy Morskiej oraz port jachtowy w Łebie.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • No szczególnie niby Marina w Krynicy Morskiej jest warta tej flagi. Także wzorem lat minionych nasze dzielne wczasowisko, które za Boga ojca nie chce być uzdrowiskiem - otrzymało flage ZA CAŁOKSZTAŁT. Aleluuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaaa................
 • Szanowne jury przyznające Flagę chyba nie było w sezonie w rejonie portu rybackiego nad morzem.Od dziesięcioleci nic tam się nie zmieniło ,a jeżeli to na gorsze.Jak zawsze nierozwiązany -problem stosów śmieci wokół prastarych minimalnych pojemników na śmieci.Plaża zawiera wszystkie pozostałości cywilizacji.Tak jest w sezonie,i przed nim.Byłem kilka dni temu.Pozostaję nadal pesymistą. Więc bez podniet.A może podpatrzeć jak zagospodarowano wejście na plażę w Stegnie.Czekamy więc na kolejne wyróżnienia.
 • No tak woda w Gdyni i w Sopocie napewno spełnia najwyższe normy czystości.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  amator kąpieli(2005-05-25)
 • wielkie gratulacje dla Krynicy oby tak dalej, tylko szkoda ze nie ma w niej przyszłości dla mieszkańców, dla młodych mieszkańców, brak perspektyw, pracy itp. o tym też możnaby było pomyśleć a nie tylko o tym co zrobić żeby turyści byli zadowoleni....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  studentka z Krynicy(2005-05-25)
 • ach, ten piasek na krynickiej plaży - poezja !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  maciejek(2005-05-25)
 • bardzo, bardzo gratuluje krynicy morskiej... jestem jej mieszkancem i musze przyznac ze flaga jest dana słusznie i sprawiedliwie... tylko właśnie njiech urząd miasta zainteresuje sie młodymi jak wspomniała kolezanka-STUDENTKA Z KRYNICY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ziomal z kryni(2005-05-31)
Reklama